Lucksome käivitab esimese veebipesa


Uus Maltal asuv mängustuudio Lucksome käivitas oma esimese pesa väljaandmise Divine Links, mille tõukejõuks on Suurbritannia online-kasiinomängude arendaja ja osa Saksamaa Gauselmann Groupist Blueprint Gaming.

Vana-Kreekast inspireerituna on 5-rulline, 3-realine ja 20 võiduliinide pesa seatud pilvede keskele ja on funktsioonide pakitud uuenduslike mängukontseptsioonidega, sealhulgas patenteeritud Õnnelikud lukud ja Luxi rullid, mis mõlemad on loodud selleks, et juhtida tegevust ja võimaldada mängijatel rohkem mängu üle kontrollida.

Uued mõisted:

Koos Mängijale naaseb 96,1 protsenti (RTP), keskmine volatiilsus, ja tohutu panustamisvahemiku hulka kuuluvad uue veebipesa palgasümbolid JA kuninglikud koos preemiate roheliste õunte, merekarpide pärlitega, lennu ajal tuvidega ja Kreeka kolde jumalanna Hestia. Täieliku kindlustusmaksete rea maksmine tasub ära 12,5 – 50 korda suurem panus, samas Metsikud makske jumalannade väärtust kaks korda ja asendage võiduridade täitmiseks tavalised sümbolid. Lisaks on Wilds / kuldmüntidel kummalgi määratud rahaline väärtus ja neid arvestatakse rahasümbolitena.

Maandumine vähemalt kuus Raha hajumine sümbolid, sealhulgas Scatter-Wilds, mis teenivad kõrgemaid löögisagedusi, käivitavad Lux ​​Reels, mis näeb võre laienevat 4 x 5-ni autasustades kolme lisapööret. Rullidele maanduvad uued sümbolid lähtestavad minimaalse keerutuse väärtuseks kolm, samas kui sularaha kordistajad ja võimalus aktiveerige täiendavad keerutused vaid kaks hajutit ootavad mängijaid.

Lisades mängule veel ühe mõõtme, tuleb funktsioon Lucksome Locks mängu siis, kui mängijad lasevad vahele Luxi rullid režiimis ainult ühe sümboliga. Kui see juhtub, saavad nad seda teha otsustavad maksta kahekordse panuse lukustada viis juba laiali paisatud rahaskaare sümbolit rullikutele, keerates kõik muud positsioonid lisavõimalus Lux Reelsi aktiveerimiseks ja suurendada raha hajutajate summasid.

Veel tuleb:

Kommenteerides Lucksome’i asutaja ja režissööri uue väljaande debüüti, ütles Bryan Upton…

“Oleme uhked, et avalikustame Jumalikud lingid tööstusele. Selliste uuenduslike funktsioonide nagu Lucksome Locks ™ kasutuselevõtt, teistsugune lähenemine katsetatud mehaanikale nagu Lux Reels ™ ja mängijate üksikasjalikum teave selle kohta, kuidas meie mängud mängima hakkavad, toome sisse uue valgustava ja põneva mängukogemuse mängijatele kogu Euroopas ja mujalgi. See on alles meie reisi algus ja ootame põnevusega, kuidas lähikuudel turule meelelahutuslikumad pealkirjad ja funktsioonid tuua. “

Upton, kellel on enam kui 14-aastane mängutööstuse kogemus, juhtis viimati Evolution Gaming Group AB (EVO.ST) tütarettevõtte NetEnt RNG-mängude äriüksust, mis juhib Lucksome’i Maltal asuvat meeskonda, mis liitus jaanuaris Blueprint Gaming’s mitme stuudio strateegia. Lisaks Uptonile on uues ettevõttes, mis Blueprinti sõnul “tõotab globaalsesse mängutööstusesse tuua põnevat ja uuendusmeelset uut sisu”, esineb ka Josefin Uppeke, kes koos Johan Johniga on ka endised NetEnt’i töötajadkoos esimese mainitud nüüd Lucksome’i loome- ja mängudisaineri juhi ning viimase vanemtootejuhiga.

Strateegilised käigud:

Kiitus Lucksome’i meeskonnale selle eest, et ta tegi suurepärase töö uue põneva kontseptsiooniga tugeva mängu loomisel, Suurbritannia võtmekontode ja turunduse direktor Jo Purvis kommenteeris ka ettevõtte pressis debüüdi tiitlit …

“The äike mängimine of Divine Links näitab meie mitme stuudiumi strateegia olulisust meie sisupakkumiste edendamisel koos mänguteemade ja mehaanikaga. “

Divine Links pakub mängijatele paremat kontrolli mängimise üle, andes neile võimaluse valida nende täiendavate keerutuste volatiilsus, lisaks sellele, kas boonus osta või mitte, võimaluse korral. Suurbritannias asuva ettevõtte sõnul mitmekesistab uus väljaanne veelgi oma sisupakkumist, millele pääseb ligi tema RGS-platvormi kaudu.