LTD Rootz avab uue saidi Wheelz Casino


LTD Rootz ei raiska aega mängijatele üle kogu maailma kvaliteetsete võrguhasartmängude saitide pakkumisel. Veebikasiino operaator teatas sel nädalal, et tema kolmas veebikasiino on aktiivne. Wheelz kasiino liitub nüüd Wildz ja Caxinoga online-kasiinosektoris, pakkudes mängijatele sujuva platvormi kaudu esmaklassilisi mänguvõimalusi.

Wheelzi kasiino üksikasjad

Rootzi oma kasutas loomiseks oma mänguplatvormi Wheelz, mis pakub lihtsat navigeerimist ja parimat mängija kohandamisel. Liides on sujuv ja värviline, pakkudes visuaalselt meeldivat kogemust. Mis puutub pangandusvõimalustesse, pakub Wheelz oma valdkonnas parimaid meetodeid. Makseaegu peetakse tööstuse kõige kiiremaks!

Käivitamise raames teatas Rootz partnerlusest telelegendiga David Hasselhoff. Kõik teavad Davidit tema ajast populaarsetes saadetes nagu Baywatch ja Knight Rider. Ta tegutseb kaubamärgi Wheelz suursaadikuna. Mängijad näevad The Hoffi nii brändi telereklaamides kui ka tema enda boonusmängudes.

Uus veebikasiino pakub mängijatele kõike, mida nad nauditavaks mänguseansiks vajavad, sealhulgas parimat mängude sisu. Seal on reaalajas diilerimängud koos pika loendiga mänguautomaatidest, lauamängudest ja muust. Hoff oli hea meel kuulda, et see sait pakub kena valikut craps-mänge, kuna see on tema lemmik kasiinomäng!

Rootzi jaoks on hõivatud aasta

Vaadates aastasse 2021 ja selle põnevat käivitamist Wheelzi kasiino on oluline üle vaadata, millega tegutsev ettevõte Rootz 2020. aastal hõivatud oli. Loomulikult töötas ettevõte Wheelzi kallal, kuid allkirjastas ka uusi partnerluslepinguid. Suvel teatas Rootz tehingust Swintt. Mängude pakkuja lõi operaatori kaudu käivitamiseks uue mängu.

2020. aasta alguses teatati, et operaator töötab Kasvavad mängud. Arendaja auhinnatud slotimängude portfell läks veebruaris Wildz kasiinosse, mis on Rootzi teine ​​online-kasiino kaubamärk.

Portfell koosneb enam kui 60 mängust, mis aitas Wildzil pakkuda mängijatele veelgi suuremat sisu kui kunagi varem.