Lõuna-Nevada koondamised Wynn Resorts Limitedi jaoks


Ameerika kasiinooperaator Wynn Resorts Limited teatas teadaolevalt, et ta koondab oma kahes Las Vegase kinnisasjas määratlemata arvu töötajaid, kuna koronaviiruse pandeemia süüdistatakse ettevõtluse aeglustumises.

Ajalehe Las Vegas Review-Journal reportaaži kohaselt täpsustas ettevõte, et kolimine on tingitud Wynn Las Vegase ja Encore Las Vegase kaupluspaikade töötajatest, kes olid varem ajutiselt turgutatud, kuna Nevada kasiinotööstus kandis 78-päevast seiskamist. mis lõppes alles 4. juunil.

Vähenev nõudlus:

Michael Weaver, teatas Las Vegase peakorteri operaatori pressiesindaja ajalehele, et Wynn Resorts Limited on otsustanud osa töötajaid koondada selle majutusasutusi külastanud inimeste arvu hiljutine langus pärast esimest lukustusjärgset teravikku. Väidetavalt täpsustas ta ka, et mõjutatud töötajad seda teevad jätkake ettevõtte toetatud tervisehüvitiste saamise kõlblikkust oktoobri lõpuni pärast seda, kui nad olid kogu koronaviiruse põhjustatud sulgemise ajal kogu töötasu saanud.

Weaver teatas väidetavalt …

“Ehkki hoidsime kinni suletuna kõiki oma inimesi, nüüd teame, kui väljakutsuvad ärimahud Las Vegases on ja töötajad vastavad märkimisväärselt vähenenud nõudlusele. ”

Nädalapäevade sulgemised:

Veel teatati, et Wynn Resorts Lisaks sellele seatakse Limited järgima konkurendi Las Vegas Sands Corporationi varasemat näidet varjab mõned oma argipäevastest toimingutest Nevada lõunaosas. Ajaleht tsiteeris Wynn Las Vegase ja Encore Las Vegase kinnisvara president Marilyn Spiegelit, kes kuulutas, et äri on olnud „väga aeglane”Kahes kohas ja et kolimine oleks ette nähtud mänguvälised mugavused nagu juhuslikud restoranid.

Väidetavalt rääkis Spiegel ajalehele …

“Olgem ausad, koroonaviirus paneb kõigi reisiplaanidesse siibri. Püüame anda oma parima, et julgustada oma külalisi tagasi tulema, kuid nende tervise ja ohutuse probleemid on tähtsamad kui nende soov reisida. ”

Pidev arvutamine:

Ajaleht teatas, et nädala keskpaiga sulgemised mõjutavad lisaks ka ettevõtte tegevust lisaks tavalistele teenustele pakutakse ka peeneid söögikohti Wynn Las Vegase ja Encore Las Vegase jaoks. Spiegel kuulutas väidetavalt siiski, etpalju kohtiNädalapäeva külalistele süüa andma ja sellele pühenduma peab ka Wynn Resorts Limited vaadates oma otsuse pidevalt läbi et oleks võimalik rahuldada klientide nõudmisi.

Teadaolevalt kuulutas Spiegel…

Nädalapäevade järgi on meil sulgemiskava pidev. Võite näha, et üks restoran on neli päeva nädalas suletud, kuid see on alati avatud nädalavahetustel, kui meil on kõige rohkem nõudmisi. Teine võib olla suletud kolm päeva nädalas või kaks päeva nädalas. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga