Louisiana senati rohelised tuled on fantaasiaga seotud spordialased õigusaktid


Reedel kiitis Louisiana senat heaks meetme, mis võimaldab riigi elanikel osaleda pärisrahaga veebipõhistel fantaasiaspordiüritustel. Esindajatekoda saatis meetme üle, kutsudes üles korraldama hääletusmeetodi, et valijad otsustaksid, kas see valik peaks olema lubatud. Esindaja Tanner Magee vastutab maja Bill 357 loomise eest.

Seadusandlik liikumine:

Louisiana seadusandjad kiitsid juba heaks valikuvõimaluse spordikihlvedude korraldamiseks rahvahääletuse teel ja siis kiitis reedel täielik osariigi senat heaks Magee meetme muudatused, millega eemaldati spordikihlvedude üksikasjad ja asendati need fantaasiaga seotud spordieeskirjadega. 31. ja 3. hääletusel saadeti meede täiskogule tagasi ja edasiliikumiseks peavad nad nüüd muudatused heaks kiitma.

Praegu on fantaasiasport seaduslik, kuid ainult siis, kui raha ei vaheta käsi. Elanikud, kes kasutavad saite nagu FanDuel ja EelnõuKuningad igapäevase fantaasiaspordi praeguse õigusliku staatuse tõttu võidakse selle eest trahve või vangistust määrata. Selle põhjuseks on asjaolu, et sellised saidid võtavad tasusid ja annavad mängijatele rahalisi auhindu.

Vastavalt saidile thecentersquare.com…

Kaks aastat tagasi valijad enamuses Louisiana kihelkonnad kiidavad heaks fantastilisi spordialasid, mis pakuvad rahalisi auhindu. Aastal 2019 üritasid seadusandjad paika panna nii määrused kui ka maksumäärad, kuid endine senaator Danny Martiny oli oma spordiennustuste arve ja selle käitlemise osas ärritunud, nii et ta filmis istungi ja blokeeris fantaasiaga seotud sporditegevuse.

Senaator Barrow Peacock teatas, et senat teeb seda, mida Louisiana inimesed hääletasid. Praegu ei saa seadusandjad mittefiskaalse tavaistungi ajal maksurotte määrata. Siiski fantaasia spordi maksustamine on täna õhtul algava eriseansi ajakavas.

Senati poolt heaks kiidetud reeglite kohaselt peavad fantaasiaspordis osalevad mängijad olema vähemalt 21-aastased. Ettevõtted, mis lubavad alaealistel mängijatel osaleda, võivad silmitsi seista trahv 50 000 dollarit.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga