Lottoland tutvustab uut Lotto x5 mängu, millel on tohutu võidupotentsiaal


Iga lotomängija unistab suure jackpoti löömisest. Suurbritannia uue Lottolandi mängu Lotto x5 abil on mängijatel võimalus võita miljon naelsterlingit. See mäng ei võimalda mitte ainult mängijatel kihlvedu vaid 1 naela, vaid pakub ka viit võimalust suure auhinna võitmiseks!

Pakkumiste peamised auhinnad:

Iga 1 naela eest on mängijatel mitu võitu miljoni naela suurune auhind. Ühe naela kihlveo korral on see mäng Lotto mängijate seas kindlasti populaarne. Uuega Lotto x5 mäng, mängijad valivad numbrite 1-59 hulgast kuus numbrit. Seejärel sõlmitakse mängija mitme auhinnaga loterii, mis pakub viis võimalust võita miljon naelsterlingit.

Lottolandi tegevjuht Nigel Birrell kommenteeris uut mängu, öeldes: “Lottoland mõistab siin Ühendkuningriigis toimuvat tohutut loteriifandot ja tõdesime, et silma paistmiseks peame veenduma, et pakume rohkem.”

“Just see on inspireerinud Lotto x5 – et muuta meie mängud nii köitvaks kui võimalik, oleme Ühendkuningriigi loterimängijatelt küsinud, mida nad tegelikult oma lotomängudest tegelikult tahavad, et saaksime välja töötada Ühendkuningriigi parima Ühendkuningriigi mängu.”

Uuel mängul on iga joonis Kolmapäev, reede ja laupäev. See tähendab, et Suurbritannia loto mängijatel on miljon naela suuruse auhinna võitmiseks koguni 15 võimalust! Iga joonise eest vaid 1-eurose panusega on mäng jõukohane igale mängijale.

Heategevuslik loterii mäng:

Lottoland on viimaste kuude jooksul hõivatud uute mängude loomisega. Tagasi mais teatas lotode kihlvedude pakkuv ettevõte esimese heategevusele keskendunud loto mängu käivitamisest. Win-Win Charity Lotto annetab raha neljale heategevusorganisatsioonile. Iga naela panuse pealt läheb heategevuseks kokku 20 p.

Neli heategevusorganisatsiooni, kes sellest mängust kasu saavad, on näiteks Keep Britain Tidy, Briti Punane Rist, Marine Conservation Society ja Hospice UK.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga