Lottoland Realistic Games Limited sisu kasutamiseks


Suurbritannia online-kasiinomängude arendaja Realistic Games Limited teatas lepingu allkirjastamisest, mille kohaselt peaks kogu tema portfelli pakkuma Ühendkuningriigis, Rootsis ja Saksamaal Lottolandi hallatavatele domeenidele.

Readingi peakontoris tegutsev uuendaja kasutas esmaspäeva ametlikku pressiteadet, et täpsustada, et tehing hõlmab täielikku valikut mänguautomaate, lauda, ​​bingot ja kiireid mänge, sealhulgas stabiilset Electrocoin’i uusversioone ning populaarseid Super Graphics Upside Down ja Realistic Roulette pealkirju. .

Briti algused:

Robert Lee, ettevõtte direktor Realistic Games Limited, selgitas pressiteate vahendusel, et see uus liit algab tema ettevõtte suure jõudlusega Baar-X ja Mänguvahetaja mängud iGamingi domeenidele, mida haldab Lottoland Ühendkuningriigis. Sellisena teatas ta, et kokkulepetuleb siis, kui tarnija jätkab oma köitva kataloogi täiustamist“ja lisab”teine ​​esimese astme operaatoroma niigi ulatuslikku jaotusvõrku.

Loe Lee avaldust …

„Arvestades Lottolandi väljakujunenud ja kasvavat kliendibaasi Suurbritannia, Rootsi ja Saksamaa turgudel, see partnerlus on oluline samm edasi see kinnistab meie jalajälge veelgi. Alates suure volatiilsusega teenindusaegadest, mis meeldivad traditsioonilistele entusiastidele, kuni kiirete kiirmängudeta mängude pakkumiseni tavalisematele mängijatele meie portfellis on kõigile midagi ja lisab seetõttu Lottolandi pakkumisele tugeva täienduse. “

Mudeli vaste:

Omalt poolt ja Nigel BirrellGibraltaril asuva Lottolandi tegevjuht deklareeris, et Realistic Games Limitedtäiuslikult“sobib arve”ideaalne tarnija“tänu oma võimele”tuua meie platvormile midagi uut“täiendades samal ajal oma ettevõtet”põhiline lototoode“.

Birrelli avaldus kõlas …

„Realistic Games Limitedi pakutav sisu on täpselt see, mida me vajame vastama meie mitmekesise ja kasvava mängijaskonna nõudmistele ja meelitama uut publikut. Ootame oma portfelli oma klientidele otseülekandesse. “