Lottoland Limitedi suur Austraalia võit


Austraalias ja online-loteriiettevõte Lottoland on väidetavalt ülekaalus apellatsioonis mehe vastu, kes väitis, et on võitnud umbes 173,45 miljonit dollarit viisakalt tema arvates USA mitme jurisdiktsiooniga PowerBalli mängu edukaks valimiseks.

Austraalia ringhäälingukorporatsiooni kolmapäevase aruande kohaselt on Gibraltari peakontoriga operaator Austraalias tegutsenud alates 2016. aastast ning pakub valitud rahvusvahelistes jurisdiktsioonides tegutsevatele võrguperspektiividele võimalust osaleda mõnel planeedi kõige tasuvamal lotovõistlusel panga saamiseks elumuutvad rahalised auhinnad, mis sageli ületavad 100 miljonit dollarit.

Mängija hämming:

Ringhääling teatas, et rahulolematut klienti nimetati ainult kuiHärra O’Esitas kaebuse Põhjaterritooriumi võidukomisjon selle aasta alguses pärast Lottoland eitas oma väidetavat võitu, väites, et ta panustas oma panuse tegelikult ise USA võim pealkiri. Samuti teatas pettunud mees väidetavalt, et operaator on tegelenudeksitav ja petlik käitumine’, Kasutades sisemiste jackpotivõistluste jaoks logosid, mis sarnanevad palju tulusamate omadega PowerBall mäng.

Edukas stend:

Kuid väidetavalt vaidlustas Lottoland mängija väited ja kinnitas lisaks, et pole pakkunud panuseid rahvusvahelistele loteriidele kuna föderaalreeglid takistasid seda eelmisel aastal. Väidetavalt täpsustas ettevõte, et soovitab regulaarselt Austraalia mängijatele, et tema jackpotivõistlused on seotud rahvusvaheliste finantsturgude tulemustega enne kui teatas, et usub, et härra O oli tegelikult esitanud oma oletatavad võidetud PowerBalli numbrid pärast ametliku loosimise läbiviimist Ameerika Ühendriikides.

Kuuldavasti lugesite Lottolandi avaldust…

“Mõistliku inimese võiks enne US Powerile panuse panemist uskuda, et härra O teadis võitnud Powerballi numbreid.”

Võrreldav kriitika:

Ringhääling teatas, et see on nii teine ​​kord aastal kaheteistkümne kuu jooksul et Lottolandit on tabatud selliste petlike käitumissüüdistustega pärast seda, kui ta eitas vaid napilt võitu 91,83 miljonit dollarit taotleb karistaja, keda nimetatakseProua B’. Sel juhul pääses operaator väidetavalt karistusest pärast seda, kui ta oli edukalt väitnud, et mängija oli oma panuse omaette pannud N Jackpot PowerBalli mängu asemel pealkiri, mis pole omavahel seotud, välja arvatud see nende loosimised toimuvad samal nädalapäeval.

Segasuse probleem:

Kuid Austraalias kodumaiseid loteriifirmasid esindav organ teatas väidetavalt, et need kaks hiljutist juhtumit on tõstatanud tõsiseid küsimusi kas Lottoland loodab raha teenimiseks oma mängijate segadusse. Ben Kearney,. Peadirektor Austraalia loterii- ja ajaleheagentide ühendusväidetavalt kuulutas operaatori nimi sageli selle väärarusaama see pakub traditsioonilisi loteriisid, mis hõlmavad numbrite juhuslikku joonistamist.

Kuuldavasti lugesite Kearney avaldust…

“Need näited näitavad meile seda tarbijad võivad neid tooteid segadusse ajada, arvates, et nad on ostnud midagi, mida nad pole veel ostnud. Kui sul onloto’Teie nimel ja te ei ole loterii ning loterii on väga selge ja kokkuvõtlik, mis on loterii, [then] Ma ütleksin seda see võib inimesi segadusse ajada. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga