Lottoland kuulutas välja uue Win-Win Charity Lotto mängu


Parim tegutsev loto kihlvedudega tegelev Lottoland on teatanud oma esimese heategevusele keskendunud loto väljaandmisest Suurbritannias. Win-Win Charity Lotto annetab raha neljale heategevusorganisatsioonile, pakkudes 20 p iga naela panuse kohta heal põhjusel. Uuest loto mängust saavad kasu kõik Merekaitse Selts, Hospice UK, Briti Punane Rist ja Keep Britain Tidy.

Mängu üksikasjad:

Koos Heategevus Lotto, maksab iga panus 1 kr fikseeritud jackpoti auhinnaga 250 000 naela iga joonise jaoks. Loterii mängude vorming ja tulemused on sarnased Prantsuse loto, joonistused toimuvad igal esmaspäeval, kolmapäeval ja laupäeval. Joonistamise ajal tõmmatakse kokku 49 palli viis palli. Pakkumises on 10 boonuspalli.

Värske pressiteate kohaselt…

Lottolandi tegevjuht Nigel Birrell kommenteeris, et rühmal on hea meel käivitada heategevuslik lotomäng Ühendkuningriigis ja pardal on neli heategevusorganisatsiooni, mis kõik toetavad hämmastavaid põhjuseid.

Kasulikud heategevusorganisatsioonid:

Kõik heategevusorganisatsioonid, millest kasu on Win-Win pakkuda teenuseid Ühendkuningriigis. Briti Punane Rist toetab inimesi kriisiolukorras, reageerides sellistele hädaolukordadele nagu tulekahju, üleujutused, terrorirünnakud ja elektrikatkestused. Hospice UK on riiklik heategevusorganisatsioon, mis pakub haiglaravi ja palliatiivset ravi.

Hoidke Suurbritannia korras toetab kohalikke kogukondi oma keskkonna puhastamisel, pakkudes inimestele kohta, kus nad saaksid elada ja end mugavalt tunda. Merekaitse Selts töötab ookeani puhastamise ning inimestele ja loodusele tervislikuma tuleviku pakkumise nimel.

Kõik need heategevusorganisatsioonid saavad oma toetusega jätkata Win-Win Charity Lotto.

Täiendavad uued mängud:

Uus heategevuslik lotode mäng tuleb veidi rohkem kui kuu pärast Lottoland teatas pärast Suurbritannias populaarse telesaate loomist Deal or No Deal mänguga. See mäng kasutab saate võõrustaja Noel Edmondsi sarnasust ja pakub mängijatele võimalust võita miljon!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga