Loterii ronimine Macaus


Makaos on hasartmängude inspekteerimis- ja kooskõlastusbüroo regulaator väidetavalt valanud külma vett spekulatsioonide peale, et võib-olla hakkab korraldama loterii, mis sarnaneb Mark Sixi teenusega, mida lähedal Hongkongis juba mängijatele pakuti.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt algasid eelmise nädala alguses kuulujutud, et endine Portugali anklavett uurib kohaliku kasiinotööstuse käimasoleva koroonaviirusega seotud languse tõttu võimalust omaenda loterii debiteerimiseks riigitulude suurendamise vahendina. Allikas täpsustas, et Hongkongi Mark Sixi loterii korraldaja on Hong Kong Jockey Club (HKJC) Lotteries Limited ja selle käive oli kaheteistkümne kuu jooksul juuni lõpuni umbes 658 miljonit dollarit, mis tähendab langust 39% aastases võrdluses. pandeemiast tingitud loosimiste peatamise tõttu.

Kindel keeldumine:

Siiski Mängude kontrollimise ja koordineerimise büroo kasutas väidetavalt ametlikku reedelist avaldust, et kummutada ettepanekud, mille kohaselt võib ta uurida võimalust Macau poole pöörduva loterii debüteerimiseks ning täpsustas ka, et asi on nüüd suunatud kohalikule politseile edasiseks uurimiseks.

Tarbijate ettevaatus:

Lisaks rõhutas regulaator juhust, et domeenid, kes pakuvad praegu teavet või pileteidAomen Mark Six’Loterii on võlts nagu võrguhasartmängud on endiselt ebaseaduslikud välja arvatud ainsad jalgpalli- ja korvpalliteemalised spordiennustusmängud, mida korraldab Aomeni teenindusettevõtte aktsiaselts.

Väidetavalt luges hasartmängude kontrollimise ja koordineerimise büroo avaldust…

„Valitsus kuulaks ära kõik ettepanekud, mis aitaksid tööstuse arengut. Interneti või telefoni kaudu hasartmängude tekkimise ohtude tõttu valitsus peab kohtuotsust hoolikalt uurima. ”


Hongkongi kontrollimis- ja kooskõlastusbürokraatlik viirusmärk sixhongkongi klubi loteriid piiratudmacau mark sixmacau slot ettevõteLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga