Lorelei pärlid (videopesa) ettevõttelt Red Rake Gaming


Pea kuu aega pärast metsloomade videopesa käivitamist on Hispaania veebikasiinomängude arendaja Red Rake Gaming nüüd tagasi pöördunud, et teatada oma uue viie rulliga ja 25 võidureaga Lorelei’s Pearls uuenduse debüüdist.

Valencia peakontor kuulutas ametliku neljapäevase pressiteate kuulutades, et tema uusim kolmerealine videopesa on merineitsi-teemaline edusamm, mis annab harrastajatele võimaluse oma Fusion Minigame’i boonuse kaudu auhindadega välja käia, mille väärtus on kuni 2000 korda suurem kui nende käivitav panus ümmargune.

Tootmisperiood:

Red Rake Gaming, mis viimastel kuudel on ka oma käivitanud Miljon Dracula, Super 15 tärni, ja Templi saladused videopesad, teatas, et selle uus mobiilisõbralik Lorelei pärlid kutsub online-kasiino mängijaidseigelda kõige sügavama ookeani äärde’Kus nad loodavad leida tiitli samanimelise laulva peategelase, et sellega premeerida kasumlik 15 tasuta keerutust.

Red Rake Gamingu avalduse lugemine …

“Kui mängija saab kolm boonussümbolit rullidel üks, kolm ja viis nad käivitavad boonusfunktsiooni 15 tasuta keerutusega. See funktsioon võimaldab neil mängida märksa suurema väärtusega sümbolitega palju suuremate võitude saamiseks. “

Üldine atraktsioon:

Arendaja kuulutas, et Lorelei pärlid on lisaks varustatud heliribagamis viib mängijad kõige ilusamatesse randadesse“, Olles lisaks oma hiljuti käivitatud progressiivsete turniiride tööriista, ettõsta põnevust veelgi’.

Red Rake Gamingu avaldus kõlas …

“Selle uue videopesa kõige põnevam omadus, mis on juba meie eelmistes mängudes olnud tohutult populaarne, on Fusion Minigame. See annab mängijatele võimaluse kombineerida Lorelei sümboleid, moodustades veelgi suuremad sümbolid ja võita kuni 2000 korda suurem panus. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga