Loomuse peatamine Macau Golden Groupi jaoks


Aomenis ja kohalikul operaatoril, Aomeni kuldrühm, on teadaolevalt teatanud, et lõpetab ajutiselt kolmiku VIP-mängutoad see kulgeb ikoonilises piirkonnas Hotell Lisboa kuu lõpust.

Ettevõtte Inside Asian Gaming raporti kohaselt täpsustas ettevõte, et oma Kuldklubi, Suur saal ja Kuldne saal Rajatised suletakse alates 2006. aasta õhtust 30. juuli Kuna nende nooremad töötajad kolitakse ühte viiest ülejäänud mängutoast, töötab see naabruses Kasiino Grand Lisboa ettevõttelt SJM Holdings Limited.

Külgnevad alternatiivid:

Allikas teatas, et Macau Gaming Groupil on tänas patroone toetuse eest enne selgitamist, et kõik laekumata hoiused ja vahendustasud saab koguda suure hulga toimumiskohtade kaudu, millel see töötab üheksas, kümnes, 36, 38 ja 39 13-aastase kasiino Grand Lisboa põrandad.

Koronaviiruse tagajärjed:

Koronaviiruse pandeemia mõju koos parv sellest tulenevad reisi- ja sotsiaalsed piirangud on Macau kasiinodes olnud kõvasti – hasartmängude kogutulud on kuue kuu kuni juuni lõpuni olnud umbes 77,4% madalamad kui aasta varem, ulatudes pisut enam 4,22 miljardit dollarit. Eelmine kuu andis eriti silmatorkavaid tulemusi, kuna linna 39 hasartmängupaika nägid oma kombineeritud ettevõtmisi krahh peaaegu 97%, umbes 89,69 miljoni dollarini järgides vastavalt mai, aprilli ja märtsi 93,2%, 96,8% ja 79,7% langust.

Eraldamise juhised:

Lisaks ei paista Macau kasiinode tulevikuväljavaated kohe eriti heledad kahenädalane karantiininõue jääb kehtima kõigile, kes reisivad lähedalasuvasse Hongkongi või sealt tagasi, samal ajal kui mandri-Hiina külastajad on endiselt kohustatud kahe nädala jooksul lukustus koju naastes.


hong kongchinajunketcasino grand lisboagamingu tuluessjm osalused piiratudkoronavirussotsiaalne distantseeriminemacau kuldne gruphotelhotel lisboagolden clubgrand hallgolden hallLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga