Londoni Macao esimese etapi avamine kuulutati välja


Integreeritud kuurordiarendaja ja operaator Sands China Ltd (HKEx: 1928) teatas, et Londoner Macao järkjärgulise avamise esimene osa käivitatakse 8. veebruaril 2021.

Värskendades oma detsembri “veebruari alguse” hinnangut, teatas Las Vegas Sands Corpi (NYSE: LVS) tütarettevõte neljapäeval, et nüüd, 1,9 miljardit USA dollarit, Sands Cotai Centrali ümberkujundamine avaneks GGRAsia sõnul “järk-järgult” kogu aasta vältel. Varasemad hinnangud ümberehituse maksumus oli veidi suurem 2,2 miljardit USA dollarit.

“Kogu ettevõte ootab innukalt meie uusima temaatilise sihtkoha – The Londoner Macao” käivitamist. “

Esimeses etapis kaasatud ettevõte avalikustab väidetavalt kõik komplektid ja uued kaubamärgid Londoneri hotell, Crystal Palace’i aatrium, uued söögikohad ja interaktiivsed London-teemalised vaatamisväärsused Q1 piires, vastavalt allikale.

Tähe jõud:

Aastaringselt tutvustatavate pakkumiste hulgas on hotelli Londoner kahel ülemisel korrusel 14 eksklusiivset Sviidid David Beckham, Suurbritannia ikoon ja Sands Resorts Macao ülemaailmne suursaadik.

Varem St. Regis Tower Suites, Londoni kohus, mis koos Londoner Hoteliga koosneb Londoner Macaost, avatakse väidetavalt ka sel aastal hiljem koos uue 6000-kohalise areeniga Londoner Arena ning uue kaubamärgiga ja laiendatud kaubanduspinnaga, Shoppes at Londoner.

Maailmatasemel sihtkoht:

Uudisteagentuur tsiteerib Hiina liiva president dr Wilfred Wong, kes väidetavalt rääkis ettevõtte stardiks valmistumise raames töötajate meeleavaldusel “üle 5700” inimese, öeldes…

“Kogu ettevõte ootab innukalt meie uusima temaatilise sihtkoha – The Londoner Macao” käivitamist. “

“Mis tahes meie integreeritud kuurortide edu on otseselt seotud meie töökate meeskonnaliikmete pühendumusega, kes elavad meie omadused iga päev ja pakuvad külastajatele ja külastajatele unustamatuid kogemusi ja maailmatasemel teenust.”

Spetsiaalne koolitus:

GGRAsia teatas ka, et Aomeni vara ametlik broneerimismootor näitas Londoner Hoteli sviidi ööhinda kahele inimesele kuni 50000 HKD (pluss 709 USD) alates neljandast päevast. Hiina uusaasta puhkus, 14. veebruarist kuni 17. veebruarini.

Inside Asia Gaming teatab lisaks, et 4900 The Londoner Macao omast 5700 töötajaga avameeskond on olnud osa koolitusest, mis aitab neil luua külalistele autentset Briti kogemust. Ja et Sands China sõnul on spetsiaalselt loodudLondonlase uhkus”Kursus hõlmab londonlase Macao teeninduskultuuri, Forbesi teenindusstandardit, toote ja teenuse alaseid teadmisi londonlase Macao kohta ning Suurbritannia kultuuri ja ajalugu.

Varasema väljaande kohaselt hakkas hotelli The Londoner broneerimisperiood toa broneerimist vastu võtma alates 15. detsember 2020, jaoks kättesaadavus alates 22. jaanuar 2021.