Londoni Aomen võiks avaneda niipea kui septembris


Aomenis ja kohaliku kasiinooperaatori Sands China Limited boss on teadaolevalt teatanud, et tema ettevõtte 2 miljardi dollari suuruse projekti esimene etapp, mille eesmärk on muuta oma hiiglaslik Sands Cotai Central arendus uueks ilmeks, loodab Londoner Aomeni lõpule viia aasta lõpuks. Septembril.

Inside Asian Gaming’i raporti kohaselt töötab Wilfred Wong Hongkongi börsil noteeritud ettevõtte presidendina ning ta paljastas, et sellega seotud ehitus- ja renoveerimistööd on plaanipäraselt ette nähtud, kui neid jätkatakse kogu hiljutise koroonaviiruse pandeemia vältel.

Parlamentaarsed eeldused:

Sands China Limited on Ameerika kasiinooperaatori Las Vegas Sands Corporation tütarettevõte ning vastutab ka lähedalasuvate Veneetsia Aomeni, Plaza Macao, Sands Macao ja Pariisi Aomeni kinnisvarade eest. Teadaolevalt teatas Wong Inside Asian Gamingile, et valminud The Londoner Aomeni eesmärk on näha seda hiiglaslikku saali fassaadil, mis taastab Ühendkuningriigi arhitektuuri Westminsteri palee keeruline koos jäljendiga Elizabethi torn ja selle ikooniline kell.

Teadaolevalt väitis Wong …

Meie ehituse edenemist ei lükatud edasi kuid on olnud isegi oodatust kiirem, kuna turiste pole olnud. Londoni Aomen avatakse etappidena 2020. ja 2021. aastal suurem osa ehitust on lõpule viidud. Ainult fassaad ootab valitsuse heakskiitu. “

Ulatuslik meelelahutus:

Lõppenud The Londoner Macao on samuti mõeldud komplekteerima uus 6000-kohaline areen, virtuaalse reaalsuse kogemus ja ümber kujundatud kaubanduskeskus lisaks tavaliste tänavanäituste kollektsioonile. Allikas selgitas, et ümberehitatud rajatis on pealegi funktsioon hulgaliselt värskeid restorane samuti Briti stiilis gastropubi, mida juhib kuulsuste kokk Gordon Ramsay.

Saabumise ootus:

Teadaolevalt teatas Wong, et tema firma uue ilmega Macau kinnisvara on ka peremees mainekad West Endi muusikalised lavastused ja neid tuleb täis arvukalt kultuurilisi iseärasusi, nagu kahekorruselised Londoni bussid, vanaaegsed briti telefonikastid ja igapäevaneValvurite vahetamineEsitus. Allikas täpsustas, et Londoni Aomenis asuvat kasiinot ei muudeta, vaid see võib lõpuks laiendada kuni 2000 teenindusaega ja 450 mängulaua kollektsiooni.

Teadaolevalt kuulutati Wong…

“Loodame, et Aomeni Londoner avamise tempo on kooskõlas valitsuse piiride taasavamise poliitikaga. Kui meil on piisavalt külastajaid, saime Londoni Aomeni igal ajal avada. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga