Lisatähelepanu Nagasaki prefektuurile


Jaapanis on kolm uut ettevõtet teadaolevalt huvitatud osalemisest pakkumismenetluse etapis, mille käigus üritatakse integreeritud kasiinokeskust Nagasaki prefektuuri tuua.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt, mis viitab Nagasaki Shimbuni varasemale loole, loodab lõunapoolne jurisdiktsioon saada luba viia Las Vegase stiilis arendus Huis Ten Boschi teemapargi kõrval asuvale 74 aakri suurusele maatükile. Allikas täpsustas siiski, et Kyushu provints peab kõigepealt valima ettevõtte, mis haldab kavandatud hasartmängusõbralikku rajatist, enne kui täidetud litsentsitaotlus esitatakse föderaalsete valijate komisjonile enne 2022. aasta aprilli tähtaega.

Oluline nihe:

Kuigi enamik hasartmänge on praegu ebaseaduslik Jaapan, endise peaministri koalitsioonivalitsus Shinzo Abe võttis 2018. aasta juulis vastu seaduse, mis tähendab, et umbes 126 miljoni inimese rahvas annab välja kolmiku integreeritud kasiinokeskuse litsentsidest. Nagasaki prefektuur väidetavalt seisab sellel võistlusel tõenäoliselt ees tugev konkurents konkureerivate sündmuste pärast, kusjuures Osaka, Yokohama ja Wakayama prefektuuri kogukonnad on juba alustanud oma RFP-teekondadel.

Täiteväli:

Umbes 1,3 miljoni inimese koduks olev Nagasaki prefektuur peab neljapäeval oma valimiskampaania RFP etapi alustama uute teadaolevate kandidaatidega seatud liituma loendiga, kus on juba neli jooksjat Euroopa hasartmänguhiiglased Casinos Austria International ja Groupe Partouche koos konsortsiumidega, mida juhivad eraldi Oshidori International Holdings Limited ja Hankige Nice Holdings Limited.

Rahvusvaheline huvi:

Ehkki uute kandidaatide spetsiifiline isik pole teada, kirjeldas Nagasaki Shimbun neid väidetavalt kuikeskmise suurusegaettevõtted, kes olid varem avaldanud soovi korraldada hasartmängusõbralikke skeeme ka teistes Jaapani piirkondades. Väidetavalt teatas ajaleht veel, et kahel neist värsketest kandidaatidest on peakontor Ameerika Ühendriikides kolmas asub Aasias.


shinzo aberfpakkumise taotlusosakayokohamakyushu integreeritud kasiinokeskus Wakayama prefektuuragenaši prefektuur on kümme boschit