Lineups.com ost Catena Media jaoks


Veebiturunduse veebifirma Catena Media teatas täielikult sularahas korraldatud kokkuleppe lõpuleviimisest, mille tulemusena ostis ettevõte Lineups.com reaalajas spordiandmete veebisaidi 39,6 miljoni dollari eest.

Malta firma kasutas ametliku pressiteate abil üksikasjalikult, et kokkulepe on mõeldud tugevdama selle positsiooni Ameerika Ühendriikide embrüonaalsete spordiennustuste turul, võimaldades tal kasutada Colorados asuva domeeni kõiki reaalajas analüüsi- ja ennustustööriistu.

Eriteenus:

Catena Media deklareeris seda Lineups.com toetab spordiennustuse harrastajaid, pakkudes neilekinnitatud ja kavandatud algkoosseisud ja nimekirjad“hõlmab mitmesuguseid võistlusi Ameerika Ühendriikide populaarseimatest spordiliigadest, sealhulgas Rahvuslik hokiliiga (NHL), Rahvuslik jalgpalliliiga (NFL) ja Pesapalli kõrgliiga (MLB). Selles öeldi, et spordile keskendunud kuuluvuse veebisait tegeleb ka fantaasiaspordiga ja võimaldab kasutajatel kasu saadaigasugune saadaolev mängijate ja meeskondade teavenagu trendid, vigastused ja jõudlusuudised.

Täiendav ulatus:

Michael Daly teenib Catena Media peadirektorit ja kuulutas pressiteate vahendusel, et Lineups.com omabtugev turupositsioon“enamikus Ühendriigidreguleeritud spordiennustuste turud, sealhulgas Virginia ja Michigani turud. Lisaks avaldas ülemus, et ostuhind tuleb nüüd maksta kolme osamaksena ja võidakse kokku lüüa kuni 500 000 dollariga kas New Yorgi osariik peaks lubama spordiennustusi jateatavad tululäved“täidetakse enne 2024. aasta aprilli.

Lugege Daly avaldust …

„Lineups.com omandamine tugevdab meie juhtpositsiooni kasvaval Ameerika Ühendriikide kihlveoturul täiendava tootega, mis sobib ideaalselt meie olemasolevasse Ameerika Ühendriikide portfelli. See annab meile teise, veelgi tugevama riikliku spordiennustuse kuulumissaidi TheLines.com mis võimaldab meil hõivata rohkem turuosa kogu Põhja-Ameerikas ja kasutage mitme Catena Media saidi jagatud tööriistu. ”

Tulevane prognoos:

Catena Media avaldas, et Lineups.com salvestas mõned 7,5 miljonit dollarit kaheteistkümne kuu kuni aprilli lõpuni müügis, mis vastab umbes 10% -le tema enda tuludest sama perioodi jooksul. Lisaks väitis ta, et äsja omandatud sihtmärk peakson otsene positiivne mõju“tema tuludelt enne intresse, makse, amortisatsiooni ja amortisatsiooni, vaatamata sellele, et laekumised võiksid olla”kõikuvad Ameerika Ühendriikide spordiennustuste kalendris märkimisväärselt.

Pragunõustaja:

Lõpuks kinnitas Daly, et Lineups.com-i asutaja, Sam Shefrin, peab nüüd olema kihlatud “ettevõtte eksklusiivse konsultandina“kuhu ta tarnib”tema tööstus ja tehnoloogia“et aidata Catena Media’l tugevdada oma tegevust”juhtival positsioonil Ameerika Ühendriikide kasvaval kihlveoturul. “