Lightning Joker (video pesa) esilinastus Yggdrasil Gaming Limited


Malta online-kasiinomängude uuendaja Yggdrasil Gaming Limited on teatanud, et videomängusaajatel on nüüd võimalus panustada oma uue kolmerattalise välklambi Lightning Joker ühe spinniga kuni 10 000-kordselt oma algsesse panusesse.

Arendaja, mille peakorter asub Sliema põhjaosas, Valletta äärelinnas, kasutas arendaja ametlikku kolmapäevast pressiteadet, et kuulutada, et uus mobiilisõbralik videolint on viimane tema Jokeri-teemalises mänguvalikus, kuid see on esimene, mis tutvustas oma Turbo Spin avanssi, mis peatab rullid “nii kiiresti, kui Interneti-ühendus seda võimaldab”.

Kultiveeritud kollektsioon:

Asutatud 2013. aastal Yggdrasil Gaming Limited kuulutas, et kolmerealine Välk Joker on traditsioonilise kogemuse elektrifitseerinud ja on uusim lisa pealkirjadele, mis juba hõlmasid seda Jokerizer ja Jokeri miljonid mängud. Arendaja väitis, et viie palgaliini ettemakse “kutsub esile mälestusi klassikalisest maismaas töötavast masinast, kuid põneva keerdumisega”, saades samas ka “täis funktsiooneMis süttib selle rullides.

Reelisuhe:

Yggdrasil Gaming Limited täpsustas, et Lightning Joker annab mängijatele kleepuv uuesti keerutamine, kus kõik sobivad sümbolid jäävad oma kohale kui nad saavad laadida kahte vastavate ikoonidega rulli. Uuendaja teatas, et pealegi on korda kuni kümme korda korrutatudmammut võidab”Ootab kõiki, kellel õnnestub täita kõik mängu rullidel olevad sümbolid.

Kasumlikud võimalused:

Jonas Strandman, Yggdrasil Gaming Limited vanemstrateeg, kasutas pressiteadet selle palgapäeva selgitamiseks potentsiaalselt väärtuses kuni 10 000 korda mängija osalus antakse vähemalt kahe jokkerisümboli maandumise eest uue videopesa rullidele. Lisaks kinnitas ta, et huvilised saavad vastu miinimumpreemia, mis arvutatakse 1000-kordse panuse korral kogudes ühele reale reale kolm tulusat ikooni.

Loe Strandmani avaldust …

“Välk Joker on võluv ja uuenduslik lisand meie mänguautomaatide portfelli jätkates samal ajal meie põnevat ja tohutult edukat Jokeri mänguseeriat. Lihtne ja elegantne, kuid kiire mäng, mis koosneb paljudest funktsioonidest, tähendab mängijad on põnevat aega kui võidud kokku kukuvad ja rullid süttivad. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga