Lightning Box kuulutas välja uue slotimängu Spartan Fire


Austraalias asuv mänguautomaatide arendaja Lightning Box viib mängijad lahingusse oma uhiuue veebipõhise mänguautomaadi Spartan Fire abil. 4 × 5 slotimängul on 40 mängujoont ja mängijad keerutavad rulle, et võidelda suurte võitude nimel. Pealkiri sisaldab hulgaliselt funktsioone lõbusate elamuste jaoks, sealhulgas metsikud lood, ekstra keerutused ja palju muud.

Mängu üksikasjad:

Uus mäng avaldab austust ühele muinasajaloo parimatele lugudele. Leidke Termopülade lahing selles mängus lahing, mida juhtis Sparta kuningas Leonidas I ja Achaemenidi impeeriumi valitseja Xerxes I. Rullidel leiavad mängijad, et loodus on a Metsikud silmad sümbol, see asendab muid rullidel olevaid sümboleid. See sümbol aitab luua võidukombinatsioone.

Seal on ka eriline Sparta spin funktsioon, mis muudab Naise ja mehe sümbolid metsikuteks. See aitab ka võitu luua! Mängijad peaksid otsima ka Sparta kilbid rullidel. See sümbol käivitab Sparta tuletõrjeboonus kui rullidel on näha kolm või enam ikooni. Selles boonusvoorus on mängijatel võimalus valida kilpe, et jõuda lahingus au!

Lightning Boxi tegevjuht ja kaasasutaja Peter Causley kommenteeris uut mängu, öeldes: “Spartalased on kuulsad võitluses suurte võitudega ja mängijad kogevad kõiki meie uusima löögi – Spartan Fire – sõja põnevusi.”

Liitumine Eagle Suniga:

Uus Sparta tulekahju slotimäng liitub nüüd teiste uuendusliku arendaja poolt välja lastud uute pealkirjadega. Tagasi mais vabastas arendaja Eagle Sun, ainulaadse pesa, mis sisaldab hämmastavat kiilaskotkast. Mäng viib mängijad Ameerika edelasse ja pakub ainulaadset pilti regioonist leitud maastikule ja loomadele.

Mõlemad uued mängud pakuvad mängijatele pilgu, mida Lightning Box pakub. Vaata täna mõlemat mängu!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga