LeoVegase käivitas uue arendusstuudio


LeoVegas Mobile Gaming Group kuulutas välja ettevõtte jaoks täiesti uue mängustuudio. LeoVenturesi kaudu on loodud Blue Guru mängud. LeoVegas saab suurema osa uuest stuudiost ja kasutab seda uute ja põnevate online-kasiinomängude väljatöötamiseks. Stuudio kaudu luuakse eksklusiivne sisu LeoVegase jaoks ning arendatakse ja pakutakse ka mänge teistele veebioperaatoritele.

Uus stuudio

Päris algusest, Sinise Guru mängud on meeskond, kellel on üle kahe aastakümne kogemus mängude arendamise valdkonnas. Uute tiitlite loomisel aitab meeskond kasutada oma kogemusi ja teadmisi LeoVegasest.

Kontserni enda kaubamärgid ja teised mänguoperaatorid saavad ettevõttes välja töötatud mängudest kasu saada. Eesmärk on järgmise kahe aasta jooksul luua vähemalt 20 uut tiitlit. LeoVegase grupi tegevjuht Gustaf Hagman kommenteeris, et juba mõnda aega on LeoVegasele loodud väliste ettevõtete abiga eksklusiivseid mänge. Nüüd on aeg astuda samm ise mängude arendamiseks.

„Andmetest ja kasiinoteadmistest lähtudes saame innustada uuendusi ja luua mänge, mis meie klientidele tõeliselt meeldivad. Need võivad olla kõik, alates nišist, kohalikest mängudest üksikutele turgudele kuni laialdaste rahvusvaheliste mängudeni.

Sinise Guru mängud plaanivad ka luua mänge ja ainulaadseid tegelasi mida kasutatakse turundamiseks ja luuakse klientide seas tugevam brändilojaalsus. Oma mängude loomise võimalus aitab ettevõttel saada konkurentsieeliseid ja pakub aja jooksul uut tulu.

LeoVegas kasutab juba 60 mängupakkuja tiitleid, nii et Blue Guru mängude sisu lisamine pakub juba pakutava peal veelgi rohkem pealkirju. Esimesed mängud uue stuudio poolt peaksid olema ilmus selle aasta lõpuks.

Nõuetekohase hoolsuse karistus

Mõni päev enne stuudioteate avaldamist ilmnesid üksikasjad seoses LeoVegase ja Rootsi mänguregulaatori määratud trahviga Spelinspektionen. Pärast klientide nõuetekohase hoolsuse protokollide ja rahapesuvastaste eeskirjade rikkumist mõisteti ettevõttelt 238 100 dollarit.

LeoVegas kavatseb otsuse edasi kaevata. Väidetavalt põhineb see otsus operatsioonidel, kui veebimänguturg esmakordselt Rootsis alustas. Operaator ütles, et töötab pidevalt poliitika väljatöötamine tööstuses vastavuse tagamiseks. LeoVegas ütles, et enne reguleerivate asutuste nõuete uurimist toimus klientide hoolsuskohustuste osas oma rutiini muutmine ja ajakohastamine.


online kasiinomängudleovegasonline gamesleovegas grupisinised guru mängud majasiseses arenduses