Legaliseeritud iGamingi väide Macau seadusandjalt


Macaus on üks kõrgem seadusandja tungivalt palunud valitsusel kaaluda iGamingi teatud vormide seadustamist, et aidata linna rahakassal taastuda koroonaviiruse pandeemia jätkuvatest mõjudest.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt on Jose Maria Pereira Coutinho (pildil) olnud Portugali endise enklaavi seadusandliku kogu liige alates 2005. aastast ja usub, et veebimängude legaliseerimine võimaldaks ka kohalikel ettevõtetel oma tegevust veelgi mitmekesistada.

Oluline pakkumine:

Macau on koduks maailma suurimatele ja kuulsamatele hasartmängukohtadele, sealhulgas SJM Holdings Limitedi ikooniline kasiino Grand Lisboa, kus kõik need kinnistud peavad väidetavalt maksma hasartmängutulude maksu, mis tavaliselt hõljub umbes 39%. See maks moodustas umbes 90% linna kogutulust eelmisel aastal, kuigi kohalikud kasiinod kogesid hiljuti viis järjestikust kuud koroonaviiruse põhjustatud langused milles nende koondatud võtmised langes aastaga vähemalt 90%.

Suletud turg:

Inside Asian Gaming teatas sellest praegu on Macaus peaaegu kogu iGaming keelatud välja arvatud mõned jalgpalli- ja korvpalliteemalised spordiennustusmängud, mida korraldab Aomeni teenindusettevõtte aktsiaselts. Allikas täpsustas lisaks, et hiljutine koroonaviiruse põhjustatud hasartmängude maksude langus on ühtlane viis kuulujuttude tekkimiseni et linn võib hakata korraldama Mark Six teenust juba lähedal asuvas Hongkongis tegutsevatele mängijatele.

Coutinho kuulutas teadaolevalt…

Tehakse ettepanek, et Macau peaks kasutama interaktiivseid mänge. Macau valitsus [should simultaneously] kehtestada interaktiivsete mängude ametlikud standardid ja eeskirjad ning arendada interaktiivset mängutarkvara hasartmängumaksust saadava tulu suurendamiseks ja arendada mängutööstust Macaus edasi. “

Kontrollikohustus:

Coutinho väide tuleb väidetavalt umbes neli kuud pärast enklaavi Mängude kontrollimise ja koordineerimise büroo deklareeris, et ta on valmiskuulake kõiki ettepanekuid, mis aitaksid tööstuse arengut”, Kuid oleks kohustatudhoolikalt uurimaMis tahes sammud võrguhasartmängude legaliseerimise suunas.


igaminghong konggaming inspekteerimis- ja kooskõlastusbürokraatia suur lisboagaming revenuessjm osalused piiratud seadusandlik kogu coronavirusmark sixmacau teenindusettevõtte aktsiaselts jose maria pereira coutinhoLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga