Legaliseeritud iGaming tuleb Buenos Airesesse


Argentiinas ja Buenos Airese hiigellinna valitsus on teatavasti vastu võtnud seaduse, mis lubab kohalikel maismaal asuvatel bingo-, mänguautomaatide ja kasiinode operaatoritel käivitada kaasmaalaste veebiteenuseid.

G3Newswire’i uudistevaldkonna aruande kohaselt peaks meede lubama kohalikel ettevõtetel, kes praegu tegelevad enam kui 15 miljoni inimese linnastuses “füüsiliste” hasartmängukinnisvara haldamisega, taotleda viie aasta iGamingi litsentse Eesti Vabariigi ministeeriumi järelevalve all Rahandus. Allikas täpsustas, et sellised online-kasiinooperatsioonid ei pea maksma mingeid tasusid, vaid on kohustatud maksudena üle andma 6% oma brutokasumist ning 10–20% tuludest.

Kaitsesätted:

Samuti nõutakse seadusandluses, et ainult isikutel, kellel onpuhas plaat’Võib olla seotud iGaminguga, kui operaatorid on sunnitud pakkujaid pakkuma täielik ja täpne teave selliste probleemide kohta nagu mängude tüübid ja reeglid samuti auhinna võitmise tõenäosus. Hasartmängusõltuvuste võimaliku leviku pärast muretsevate inimeste hirmude leevendamiseks ja uus kord sunnib väidetavalt litsentseeritud ettevõtteid looma süsteeme, mis võimaldavad mängijatel hõlpsasti oma mänguloole juurde pääseda jaselge teave’Nende käitumise kohta.

Takistav kohustus:

60-kohaline Buenos Airese seadusandlik kogu on praegu paremtsentristlike juhtimisel koalitsiooni kontrolli all Vabariiklik ettepanek erakonnale ja tõi väidetavalt sisse uue määruse, mis keelab pandimajad ja sularahaautomaadid asukohast mis tahes maismaal asuvatest mängukohtadest 650 jala raadiuses.

Lisateenija:

Kohalik seadusandja Claudia Neira väidetavalt ütles G3Newswire’ile, et legaliseeritud võrguhasartmängud on mõeldudsuurepärane sissetulekuallikas linnaleJa selle tagajärgi tuleb käsitleda terviseprobleemidena. Kaasmaalane Mercedes De Las Casas näis olevat väidetavalt nõus, nimetades seda sammusuurepärane samm hasartmängude vastutuse tagamiseksHoolimata hirmust, eton veel palju tööd jätkata. ”


igamingbuenos aires hasartmängusõltuvus rahandusministeeriumavaldkonna ettepanekclaudia neiramercedes de las casasLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga