Leedu liit NetEnt AB-le


Väljapaistev veebikasiinomängude arendaja NetEnt AB teatas lepingu allkirjastamisest, mille eesmärk on laiendada selle sisu valikut Leedus asuvatele iGamingi fännidele Betsafe kaubamärgi kaudu Rootsis tegutsevalt ettevõttelt Betsson AB.

Uuendaja kasutas esmaspäevast ametlikku pressiteadet, kuulutades, et tehing järgib portfelli täiustuste sarja ja see tähendab, et Leedus tegutsevatele kohtunikele tehakse Betsafe.lt domeeni kaudu kättesaadavaks kogu reaalajas toimuv veebikasiino mäng.

Neiu manifest:

NetEnt AB teatas, etesimene omataolineIntegratsiooni eesmärk on tugevdada oma ‘linnus reguleeritud Euroopa turgudelJa näete, et sellest saab väikese Balti riigi mängijate jaoks reaalajas elavate online-kasiinomängude pakkuja.

Täiendavad edusammud:

Andres Rengifo NetEnt AB-st kasutas pressiteadet, et kuulutada, et tema ettevõtte live-edasimüüja pakub „on hiljuti teinud põhjaliku uuenduskuuri”Tänu mitmetele parandustele, mis on hoogustanudmängija kogemus“Nagu täiustusedkasutajaliides ja navigeerimine intuitiivsema kujunduse saamiseks. ” Ta ütles, et see portfell on pealegi lisanud uusi mänge, näiteks Täiuslik Blackjack ja Automaatne ruleti stuudio see tehakse nüüd kättesaadavaks Betsafe’i mängijatele, kes asuvad kogu Leedus.

Loe Rengifo avaldust …

„Oleme viimase aasta jooksul teinud väsimatult tööd elavate kasiinomängijate kogemuste muutmiseks ja on tore näha, et meie pingutused tasuvad end ära uute partnerite turuletoomiste ja turule sisenemistega, näiteks meie integreerimisega Betsafe’i. Meil on turu suhtes kõrged ootused ega oleks võinud leida paremat operaatorit, kellega turule siseneda. ”

Operaatori optimism:

Omalt poolt ja Kaido Ulejev alates Betsson AB kinnitas, et tal on selle üle hea meel Betsafe.lt on määratud muutumaesimene operaator Leedus”, Et pakkuda NetEnt AB otsemüüjate mänge ja loodab seejärel, et pealkirjadolla suur edu. ”

Ulejevi avaldus loetud …

„Oma portfelli hiljutiste täienduste ja täiendustega NetEnt AB on turu tipus ja ootame huviga, kuidas selle live-kasiino pakkumine edeneb. ”


igaminglive edasimüüjabetsson abnetent abbetsafekaido ulejevperfect blackjackandres rengifoauto rulett studiobetsafe.ltLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga