Las Vegase kasiinoomanik pakub turismi suurendamiseks tasuta lende


Kuna Las Vegase kasiinod valmistuvad taasavamiseks, üritavad operaatorid leida võimalusi turistide sissetoomiseks. Kahe kesklinna kasiino üks omanik otsustas anda turisminumbrite käivitamiseks tasuta lennud Sin Citysse. Derek Stevens andis ära kokku 1700 lendu, mängijad ajasid need üles võimalikult kiiresti.

Tasuta lennupakkumine:

Stevens on The D Las Vegase ja Fremonti tänaval asuvate kuldsete väravate omanik. Ta alustas oma tasuta lennupilet kõigest 1000 ühe suunaga lendu 20 USA linnast. Need lennud tehti vähem kui kahetunnise ajavahemiku jooksul, nii et Stevens lisas pärastlõunaks veel umbes 700 piletit.

Lennud tehti kättesaadavaks mitmele lennuettevõtjale, sealhulgas Edela-, Sun County, Spirit ja Allegiant Air. Lennud väljuvad suurematest linnadest nagu Tampa, Boston, Denver, ST. Louis ja Kansas City.

Avalduses…

Stevens ütles: “Me teadsime, et Las Vegase järele on suur nõudlus ja see, et nähakse neid lende nii kiiresti kui võimalik, on tohutu ja põnev.”

Kui Stevens valmistub uuesti sisse astuma Las Vegas, aitab tema ettevõte uhkusega piirkonda reisimist tuua ja toetab koronaviiruse pandeemia poolt rängalt kannatada saanud lennuettevõtteid. Stevens ütles, et talle meeldiks, kui patroonid külastaksid kesklinnas Las Vegases, kuid nad pakkusid tehingut peamiselt selleks, et piirkonda turismi tagasi tuua.

Kuberner Steve Sisolak andis korralduse, et kasiinod võivad hakata taasavama selle nädala 4. juunil. Kasiinod on osariigis suletud alates märtsi keskpaigast ja paljud operaatorid on valmis uuesti tööle asuma, kui juuni kuupäev on käes.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga