Las Vegase kasiinod on avatud alates 29. maist


Pärast eelmisel nädalal riigi hasartmängutööstuse taaskäivitamise kuupäeva seadmist ütles Nevada kuberner Steve Sisolak teisipäeva õhtul tehtud avalduses reedel, 29. mail, et alustada tema „Taastamise teekaardi” 2. etappi, luues teed Las Vegasele. Riba- ja muud üleriigilised mänguoperatsioonid taasavatakse 4. juunil.

Avaldust loeti …

„Nevadalased on teinud uskumatut tööd, aidates lamedam kõver ja ma tahan veelkord tänada teid selle tervishoiukriisi tõsiduse mõistmise ja vajalike ettevaatusabinõude võtmise eest, näiteks näo tegemine igapäevaseks kandmiseks. Meie kollektiivsed aktsioonid on aidanud meid viia sinna, kus oleme täna, valmis alustama taasavamise 2. etappi, ”Kohalike uudisteagentuuride teatel.

Esialgne taasavamine:

Oma mälestuspäeva eelnevas teadaandes ütles esimene ametiaeg demokraat, et nii kaua kui seal ei olnud COVID-19 juhtude arv terav pühade nädalavahetusel võib ta lubada Nevada kasiinodel taasavada 4. juunil pärast esmakordset vestlust terviseametnike ja Nevada mängukontrolli nõukoguga.

Langustrend:

Eile ütles Sisolak, et tuginedes oma kohtumisele ja positiivsete andmete suundumused hõbedariigis, sealhulgas 31-päevane järjepidev ja jätkusuutlik langustrend COVID-19 ja koronaviirusega seotud haiglaravi positiivsete juhtumite korral, andis ta hasartmängukontrolli juhatajale teada, et tunneb end 4. juunil “enesekindlalt”. sihtkuupäev.

Mängukontrolli amet, kes vastutab kasiinotööstuse järelevalve eest, on töötajate ja kasiinoklientide kaitseks kehtestanud tervisekaitse ja ohutuse juhendid.

Põhjalik plaan:

Teisipäeva hommikul juhatuse korraldatud informatiivse seminari lõppedes Juhataja Sandra Douglass Morgan ütles, et kolmapäeval väljastab agentuur tööstusteate koos täiendavate reeglite ja vastavusnõuetega.

Koosoleku ajal sai juhatus tunnistusi riigilt COVID-19 reageerimisdirektorkoos rahvatervise ekspertide ja hädaolukordadele reageerimise osakondade juhtidega seoses selle tööga hasartmängutööstusega üldplaneering on loodud selleks, et reageerida COVID-19 positiivsete juhtumite mõjule riigi koridorides.

Kuberner Sisolak ütles pressikõne ajal, et juhatuse kaudu on esindajad ja isiklikud esindajad, kes tagavad, et kasiinod järgivad juhiseid ja kliendid järgivad sotsiaalsed distantseerimisprotokollid.

Töötervishoiu ja tööohutuse prioriteet:

Sisolak ütles oma 26. mai pressiteates, et…

“Äärmiselt oluline on seada töötajate, elanike ja külastajate tervis ja ohutus ennetavate meetmetega koos Tervise – ja ohutuspoliitika välja andnud mängude juhtimisamet. See aitab tagada, et Nevada saaks oma mängutööstuse ohutult uuesti avada 4. juunil. Ma tean, et hasartmängukontrolli nõukogu on kindlameelne tagama, et selles osariigis olevad hasartmängud ei kahjusta Nevadans’i, meie töötajate ja külastajate tervist ja ohutust. . ”

Teadaolevalt ütles seda ka kuberner Nevada reisinõuanne nõutakse riigikülastajatelt 14 päeva enesekrantiini, seda uuendatakse enne järgmist nädalat.

Lisaks kasiinodele ka ettevõtted, näiteks baarid, esmatarbekauplused, kõrtsid ja restoranid mitte rohkem kui 15 mänguautomaati, lubatakse hasartmänge alustada ka järgmisel neljapäeval.

Töötuse rekord:

Kuurordid Las Vegases on olnud suletud alates 17. märtsist kui kuberner Sisolak käskis riigi ebaolulistel ettevõtetel, sealhulgas kasiinodel, baaridel ja restoranidel, sulgeda 30 päeva, et võidelda koronaviiruse pandeemiaga.

Pärast sulgemist on riik praegu taotlenud suurim tööpuudus maal, kell 28,2 protsenti, vastavalt Nevada tööhõive-, koolitus- ja rehabilitatsiooniosakonna (DETR) lõplikele andmetele, teatas KTNV Las Vegas.

Vallavanem on juba nädalaid avaldanud survet taasalustada tööstus, mis tootis 12 miljardit dollarit hasartmängutuludesse 2019. aastal.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga