Las Vegas Stripi kasiinod on taas avatud heale ärile


Peaaegu 12-nädalane koronaviirusega seotud kasiinode sulgemine Nevada’s lõppes neljapäeva varahommikul varahommikul taas kuulsate maailmakuulsa Las Vegase riba ääres, kus väidetavalt kohtasid mängumehed „õngejadasid ja pakitud lende”.

Yahoo! reedese teate kohaselt Finance, Nevada kuberner Steve Sisolak käskis kõigil „Hõbedase osariigi” 442 kommertskasiinost sulgeda kauplus 17. märtsil, kuna potentsiaalselt surmava koroonaviiruse tüvega alla tulnud kohalike arv ulatus 55-ni.

Reaktsiooni taasavamine:

Kuid see 78-päevane sulgemiskorraldus tühistati väidetavalt eelmise nädala lõpus, kuna uute koroonaviirusnakkuste arv hakkas langema D Las Vegas, Bellagio Las Vegas ja Aria kuurort ja kasiino saades esimeste kasiinode hulka Las Vegase riba taas alustama puntide vastuvõtmist.

Shaun Kelley alates Ameerika Pank väidetavalt ütles Yahoo! Rahastage seda, et Las Vegase esimesed märgid on olnud head, mis on ajendanud mitmeid teisi kasiinooperaatoreid, sealhulgas Caesars Entertainment Corporation ja MGM Resorts International kiirendama omaenda kohaliku taasavamise plaane.

Kelley teatas, et ütles Yahoo! Finantseerimine …

„Kohalike aruannete ja meie kanalikontrollide põhjal nõudlus oli tugev pikkade liinide ja pakitud lendude osas sarnane enamiku piirkondlike hasartmänguturgudega. ”

Tubade tegelikkus:

Ehkki see uudis tuleb kahtlemata teretulnud kergendusena kasiinoaktsiainvestoritele, ütles Kelley väidetavalt Yahoo! Rahastage see Las Vegas Stripi kohtade keskmiste tubade keskmiste hindade summa langeb sellel kuul ikkagi tõenäoliselt umbes 36% võrreldes aastatagusega enne langes juulis võrreldav 46%. Ta selgitas seda väidetavalt mõjutab negatiivselt operaatori marginaale kui Nevada hasartmängutööstus pingutab, et tulla toime pideva koroonaviirusega seotud konverentside ja ürituste tühistamisega.

Hirmutav prognoos:

Kelley rääkis veel, et Yahoo! Finantseerimine, mida eeldatavasti kannatab Las Vegas Sands Corporation väikseim võrreldav langus aastatagusega võrreldes kohalike toahindade keskmine vähenemine vastavalt juuni ja juuli puhul 23% ja 40%. Esiküljel ja ta väitis üksikasjalikult, et Wynn Resorts Limited peaks ennustama kriisi järsem selline langus prognoositava 43% -lise languse kaudu sel kuul, enne kui juulis on langus 53%.


nevadacaesars meelelahutuskorporatsioonid vegas stripmgm kuurordid internationalthe d las vegaslas vegas liivad korporatsioonipank ameerikaaria kuurort ja casinosteve sisolakwynn kuurordid limitedbellagio las vegascoronavirusroom ratesshaun kelleyLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga