Las Vegas Stripi kasiinod on pikaajalise elavnemise ees


Kuulus reitinguagentuur Fitch Ratings teatas teadaolevalt, et Las Vegas Stripil asuvatel kasiinodel võib kuluda kuni neli aastat, et nende äritase pandeemiaeelsele tasemele naasta.

CDC Gaming Reports’i kolmapäevase aruande kohaselt sisaldas see prognoos analüütikute Alex Bumazhny, Connor Parks ja Colin Mansfield kirjutatud värskendust umbes kuus kuud pärast seda, kui koroonaviiruse pandeemia hakkas kogu Ameerika Ühendriikides kasiinosid sundima oma uksed ajutiselt sulgema. Allikas selgitas, et Las Vegas on riigi suurim mänguturg, kus peaaegu kõik oma hasartmängusõbralikud kohad on nüüd vähemalt osaliselt taasavatud pärast peaaegu kaksteist nädalat kestnud seiskamist, mis algas 17. märtsist.

Pikaajaline taasteke:

Uurimine alates Fitchi hinnangud väidetavalt üksikasjalikult, et kogu Iirimaa kasiinode hasartmängutulud kokku Las Vegas Strip järelikult oodatakse langust sel aastal kuni 60% võrreldes ülejäänuga 6,58 miljardit dollarit salvestatud nii 2018. kui ka 2019. aastal. Väidetavalt jätkas see, et sellele tõenäoliselt järgneb kahel järgmisel aastal 50% ja 20% mis oleksveidi parem kui viimane majanduslangus“2007.

Väidetavalt lugege värskendust lehelt Fitch Ratings …

Täielik taastumine pandeemiaeelsele tasemele on oodata alles 2024. aastal. Las Vegas Stripil on teiste maailma suurimate hasartmänguturgude ja -segmentidega võrreldes kõige aeglasem taastumine. “

Hardy piirkondlikud:

Kuid väidetavalt uuris Fitch Ratings kuulutas kasiinod Ameerika Ühendriikide piirkondlikes mängude jurisdiktsioonides on juba hakanud taastuma ja võib nüüd suurendada neljanda kvartali hasartmängude kogutulude langust aastaga võrreldes ainult 15% täieliku taastumise postitamine aastal 2023. Väidetavalt leidis agentuur, et sellised laekumised olid väiksemad augustis vaid 16% vaatamata kohtadele, kus nad on kehtestanud hulga koroonaviirusega seotud võimekuse piiranguid.

Fitch Ratingsi värskendus oli väidetavalt…

“Seda vastupidavust saab omistada väiksem sõltuvus lendamisest külastus, piiratud alternatiivsed meelelahutusvõimalused ja valitsuse stiimul, mis toetab tarbijate äranägemist võimaldavat sissetulekut. ”

Turvaline seismine:

Üleriigiliselt kinnitas Fitch Ratings värskendus väidetavalt, et Ameerika kasiinooperaatorid omavad praegu umbes 24 miljardit dollarit sularahas ja revolveris saadaval olevad võimalusedrohkem kui piisav prognoositud negatiivse vaba rahavoo katmiseks 2020. ja 2021. aastaks“mõned on oma võlgade tähtajad välja lasknud aastani 2022 ja pärast seda.

Väidetavalt lugege värskendust lehelt Fitch Ratings …

„Võimenduse vähendamine on piirkondlikele operaatoritele ja tarnijatele tugevam ülemaailmsed operaatorid näevad aeglasemat teed vaba rahavoo positiivseks muutmiseks pikaajalise nõrkuse tõttu sihtturgudel. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga