Las Vegas lootis leiboristide päeva ootamatust


Ameerika Ühendriikides ja selleaastase iga-aastase tööpäeva föderaalse puhkuse väljaanne toimub 7. septembril ning väidetavalt loodavad arvukad Las Vegase kasiinod külaskäikude osas märgata vajadust.

Ajalehe Las Vegas Review-Journal kolmapäevase raporti kohaselt on Nevada suurim linn püüdnud koroonaviiruse pandeemia tagajärjel turiste meelitada, kuid traditsiooniline suve lõpus toimuv puhkus võiks seda praegu tutvustada. võimalus enne sügisesse saabumist äritegevust taaselustada.

Eelmine esinemine:

Tsiteerides ametlikke andmeid Las Vegase konventsiooni ja külastajate amet, teatas ajaleht, et möödunud aasta oli kolmepäevane Tööpäev pühade nädalavahetusel võttis Sin City vastu umbes 325 000 külastajat, kes veetsid piirkonnas 235 miljonit dollarit. President Virginia Valentine Nevada kuurordiliit, mis väidetavalt oli üksikasjalik, et neid arve võib peagi korrata, et olla pandeemiajärgse majandustõusuna kogu Lõuna-Nevada piirkonnas.

Teadaolevalt rääkis Valentine Las Vegase ajakirjale …

„Jälgime suundumusi tähelepanelikult ja Kui olete optimistlikud, näeme külastajaid, eriti sissetungijate turgudelt, suunduge Las Vegasesse oma eelmisele suvele puhkusele sel tööpäeva nädalavahetusel. ”

Konkurendi komplikatsioonid:

Ajaleht teatas, et pealegi võib Las Vegas saada Kasu on tingitud asjaolust, et muud populaarsed siseturistide sihtkohad, näiteks New York ja Hawaii, nõuavad endiselt külastajatelt läbimist 14-päevane karantiin. See tsiteeris Kelly Soderlund, Kommunikatsiooni vanemjuht TripIt reisikorraldusrakendus, selgitades, et linn kuulub tavaliselt kõige populaarsemate turismisihtkohtade turgude hulka ja pakkis eelmisel aastal kolmanda populaarseima koha ainult Denver ja Chicago umbes 4% kõigist tööpäevapäeva edasi-tagasi lendude broneeringutest.

Väidetavalt rääkis Soderlund ajalehele …

Vaieldamatult on olemas karantiiniväsimus ja inimesed tahavad end jälle nautida. Ja paljude USA populaarsete sihtkohtade jaoks, mis nõuavad 14-päevast karantiini, on kodumaistele reisijatele pakutavad võimalused vähenenud. ”

Olulised panused:

Brendan Bussmann, Valitsusasjade direktor rahvusvaheliste mängude ja hotellinduse alase nõustamise alal Globaalse turu nõustajad LLC, teatas väidetavalt Las Vegase ajakirjale Review, et suured nädalavahetused on alati olnud Las Vegase majanduse elavdamiseks, ehkki tänavune tööpäeva nädalavahetus võib hiljutise koroonaviirusega seotud languse tõttu osutuda veelgi olulisemaks.

Bussmann rääkis väidetavalt Las Vegase ajakirjale …

„Praegused tingimused on külastajatele võimaldanud et rohkem saada läbisõit nende dollarist välja. Las Vegasesse tulekuks on endiselt hea aeg, sest ressursse, mida kinnistud pakuvad jätkuvalt oma külaliste ja töötajate tervisele ja turvalisusele, on veel palju. Kuid Las Vegas on endiselt väga sõltuv piirkondlikust sisenemisturust. Lift on jätkuvalt väljakutse kogu riigis lennufirmadel on piiratud marsruudid sealhulgas peatused Las Vegases ja sealt välja. ”

Silmapaistev säte:

Paljud Las Vegase kasiinod valmistuvad juba Labor Day nädalavahetuseks, kui MGM Resorts International teatas hiljuti, et avab uuesti oma aknaluugi Mirage Las Vegas kinnistu 27. august. Väidetavalt teatas Bussmann, et äritegevuse laiendamise ajend ärgitas Penn National Gaming Incorporatedi paljastama, et ta taaselustab oma Tropicana Las Vegase rajatises tegevust alates hommikust. 1. septembril.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga