Laiendatud krediidivõimalus ettevõttele MGM China Holdings Limited


Aomeni kasiinooperaator MGM China Holdings Limited on teada andnud, et talle on antud uus käibelaenu võimalus, mida ta kasutab oma äritegevuse ületamiseks hiljutisest aeglustumisest, mille on põhjustanud jätkuv koroonaviiruse pandeemia.

Inside Asian Gaming ja GGRAsia teadete kohaselt kasutas Hongkongi börsil noteeritud ettevõte teisipäeval ametlikku avaldust, et deklareerida, et laenuandjatega kokku lepitud eraldise väärtus on umbes 301,85 miljonit dollarit, kuid seda võib teatud tingimustel suurendada pisut üle 503 miljoni dollarini.

Tulemuste kallutamine:

GGRAsia teatas sellest MGM China Holdings Limited hiljuti nägid selle suurte MGM Macau ja MGM Cotai kinnistute esimese kvartali kogutulud ainult 63% vähem kui aasta varem 270,91 miljonit dollarit samal ajal kui nendega seotud kasum enne intresse, makse, kulumit ja amortisatsiooni oli peaaegu puudujääk 12,91 miljonit dollarit. Pärast Macau 15-päevase koroonaviirusega seotud kasiino sulgemist veebruaris kehtestati reisipiirangud, mis väidetavalt on põhjustanud nende toimumiskohtade ka ühendatud täituvus langeb vaid 36% -ni kui nad üheskoos läbi põlevad 1,5 miljonit dollarit iga päev.

Piiratud juurdepääsetavus:

Enamus, mis kuulub Ameerika hiiglaslikule kasiinooperaatorile MGM Resorts International, MGM China Holdings Limited teatas samuti, et tal on juurdepääs sellele uuele sättele igal ajal kuni üks kuu enne 15. mai 2024, tähtpäev niikaua kui ta suudab tõendada, et on oma olemasoleva ammendanud 1,25 miljardit dollarit kõrgema tähtajaga tagamata käibelaen.

Arvestatav laenutamine:

Aomeni kasiinooperaator kuulutas lisaks, et tema äsja leitud sularahavarustust tuleb kohaldada kõikuv aastane intressimäär maandatud Hongkongi pankadevaheline intressimäär (HIBOR) koos marginaaliga, mis põhinebfinantsvõimenduse suhe”Mis võib lüüa nii kõrgele 2,75%. Väidetavalt täpsustas allikas, et kokkulepe nõuab kõigi laekumata summade viivitamatut tagastamist, kui MGM Resorts International lakkab olemast MGM China Holdings Limited enamusomanik.

Teadaolevalt loe MGM China esildist …

„Uuenenud krediidivõimaluse tulu kasutatakse selleks jätkuvad käibekapitali vajadused ja kontserni üldised korporatiivsed eesmärgid. ”


hong kongmgm Hiina ettevõtted osalusmgm kuurordid rahvusvahelinemgm cotaimgm makaukrediidirajatis koronaviirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga