Laenu pikendamine ettevõttele Donaco International Limited


Aasia kasiinooperaator Donaco International Limited on teatanud lepingu allkirjastamisest, mille kohaselt tema peamine laenuandja peatab 5 miljoni dollari suuruse põhimakse sissenõudmise aasta lõpuni.

Sydney börsil noteeritud ettevõte täpsustas, et Mega rahvusvahelise kommertspanga Company Limited kohustuse täideti täna juba varem, kuid nüüd on seda veidi rohkem kui kuue kuu võrra edasi lükatud, et aidata hiljutisel majandussurutisel paremini hakkama saada. vallandas koronaviiruse pandeemia.

Täiendav laiendus:

Vastutav KambodžaStar Vegase kuurort ja klubi ning hasartmängusõbralik hotell Aristo International põhjaosas Vietnam, Näitas Donaco International Limited, et muudetud kokkulepe hõlmab ka: aasta lõpust loobumised kõigist ülejäänud laenuga seotud lepingutest lisaks tingimuse peatamisele, mis nõudis, et tal oleks vähemalt koguväärtus sularaha ja ekvivalendid 13,72 miljonit dollarit.

Lisatud stringid:

Vastutasuks lisatud aja eest ja Donaco International Limited selgitasid, et Taipei peakontoriga finantseerimisasutus on nüüd kohustanud teda kasutama kogu kapitali, mida võib tema ärisse süstida enne aasta lõppu. aidata tasumata 5 miljoni dollarise põhisumma tasumisel.

Loe taotlust (pdf) Donaco International Limitedilt …

„Me tervitame seda toetust alates Mega rahvusvaheline kommertspank Company Limited ja avaldame tänu meie ettevõtte toetamise eest tehtud kaalutluste eest, kuna seda mõjutab endiselt ettevõte koroonaviirusega seotud reisipiirangud ja sellele järgnenud vähendatud patroon Star Vegase kuurordis ja klubis ning Aristo International Hotelis. ”

Koronaviiruse sulgemine:

Asian Gaming kasutas selles uues finantskokkuleppes oma aruannet, täpsustades, et Donaco International Limited oli sunnitud sulgema oma lipulaeva Star Vegas Resort and Clubi alates 30. märtsist, kuna potentsiaalselt eluohtliku koroonaviiruse tüvega nakatunud kambodžalasi oli 107. allikas teatas, et see 385-toaline rajatis jääb suletuks kuigi tema õde Aristo International Hotel, mis asub vähem kui miili kaugusel Vietnami piirist Hiinaga, hakkaspiiratud toimingud”Alates 13. maist pärast ajutist sulgemist aprilli esimesest päevast.

Donaco International Limitedi arhiiv loeti …

„Nagu varem avalikustatud, kaalume jätkuvalt likviidsusmeetmeid ja kapitalisüsti allikaid tagada, et ettevõte püsiks sellel globaalse ebakindluse perioodil jätkusuutlikus ja dünaamilises olukorras. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga