Ladina-Ameerika kolimine Booongo Entertainment NV kasuks


Online-kasiinomängude arendaja Booongo Entertainment NV on teatanud, et on tugevdanud oma positsiooni Ladina-Ameerika turul, tindiga sisustades Rivalo.com-i veebikasiinoga sisu pakkumise kokkulepet.

Curacaos asuv uuendaja kasutas European Gaming Media and Events avaldatud ametlikku reedest pressiteadet, et täpsustada, et liit näeb kogu oma 40 videolõigu koguportfelli, sealhulgas viiekolmiline Päikeseraamat ja 15 kuldmuna, mis on mängijatele kättesaadavad Kolumbia ees olev domeen.

Suur turg:

Booongo Entertainment NV teatas, et leiab Ladina-Ameerika olla ‘oluline territoorium“Ja on hiljem püüdlusi”oma kohalolekut veelgi laiendada”Järgmise paari kuu jooksul sarnaste levitamistehingute allkirjastamise kaudu. Lisaks teatas arendaja, et kavatseb koos veelgi uuemate iGamingi tiitlitega välja anda Rivalo.com “Lähinädalatel”, millel on oma kaubamärk “põnev mängumehaanika”.

Kasvav maine:

Sebastian DamianBooongo äridirektor kasutas pressiteadet, kuulutades, et leping Rivalo.com-iga ‘on viimane strateegiliste partnerluste reasMis on näinud, et tema firma videolõikude arv on nende populaarsust kasvatanud Aasia, Euroopa ja Ladina-Ameerika jurisdiktsioonides tegutsejate seas.

Loe Damiani avaldust …

„Meil on hea meel teha koostööd Rivalo.com ja loodame oma haardeulatust veelgi laiendada kogu Ladina-Ameerikas. Me kirjutame iga kuu alla operaatorite partnerlussuhteid ja paljud neist osalevad meie ülemaailmsetel turniiridel ja mängijad, kes võistlevad suurte auhindade nimel, see on põnev aeg kõigile siin Booongo Entertainment NV-s. ”


igamingvideo slotlatin americacuracaobooongo meelelahutus nvrivalo.com sun15 kuldsete munadebastia daami raamatLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga