La Fiesta on viimane Relax Gaming loodud online slotimäng


See keerleb Relax Gamingu uues La Fiesta online-slotimängus palju! See uus pealkiri tähistab Hispaania pidustusi koos nelja ainulaadse täiendava keerutusfestivaliga, samuti boonusvooru sisseostudega ja palju muud! Nautige reaalse elu fiestat, kui keerutate selle uuendusliku väljalaske rullid!

La Fiesta üksikasjad:

Võib-olla on selle uue online-slotimängu kõige populaarsem omadus selle täiendavad keerutusringid. Juurdepääsuks on neli ringi ja kolme hajumisümboli maandumine käivitab selle vooru. Teie käivitatav boonus sõltub hajumisest, mida näete 5. numbrilth rull. Roos ümmargune, tuntud ka kui Falleras, pakub minimängu, et otsustada, kui palju keerutusi teenitakse. Iga roos, mis maandub, annab teie kogule täiendava keerutuse!

Tomat pakub La Tomatina ümmargune. Selles voorus teenite seitse lisa keerutust. Kui tomati metsik tsentrifuugimisel maandub, muutuvad need kleepuvaks ja jäävad oma kohale, aidates vallandada võidukombinatsioone. Järjekordne voor Pulli või Pamplona lisakeerutused, pakub kuut keerutust ja härjasümbol on rullidele mega laotud!

Viimane voor, kuhu veebiaadressil pääsete, on Täkk või San Joan ekstra keerutab. see käivitatakse ainult nupuga La Fiesta tuuribuss koos Pamplona keerulise õnnemänguga keerutab ringi. Teil on võimalus mängida lisakeerdudega ringi, mis aitab teil sellele erivoorule pääseda.

Täiendavad keerutusringid on vaid väike näide sellest, mida võite oodata sellelt uuelt ja innovaatiliselt slotimängul!

Relax CPO, Simon Hammon, kommenteeris uut mängu, öeldes: „La Fiesta on meie portfoolio lõbus ja funktsionaalne lisa, mis ei hoia põnevust ja värvi, viies Hispaania festivali meenutused rullidele läbi vapustav graafika ja meelelahutuslik mänguviis.

“Mehaanikud on asjatundlikult välja töötatud nii, et need meeldiksid nii juhuslikele mängijatele kui ka mänguautomaatide harrastajatele. Sisseostufunktsioonid võimaldavad kogenumal publikul kohandada volatiilsust vastavalt oma eelistatud stiilile.”

Liitumine marssleegionitega:

Uus pealkiri liitub nüüd arendaja loodud mängude loendiga, sealhulgas Leegionide marssimine, mis kuulutati välja juuli alguses. Marching Legions on Rooma-teemaline pesa, mis sisaldab rohkesti funktsioone, nagu näiteks lisakeerutused, nugid ja marsivad respins! Selle tiitli abil on mängijatel võimalus võida panus kuni 10 000x!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga