Kuurordid World Sentosa saavad tehnoloogia hoogustust


Genting Malaysia Berhad (GENM: Bursa Malays) tütarettevõte Genting Singapore Limited (SGX: G13), mõlemad Genting Groupi varjupaik, on sõlminud lepingu Jaapani hargmaise korporatsiooniga Canon Inc. (7751: Tokyo), mis näeb neid kahte ettevõtet luua partnerlus maailmatasemel infrapuna (integreeritud kuurort) tipptehnoloogiate, toodete ja lahenduste osas.

Põhikokkuleppe hulka kuulub Canoni intelligentsete valve-, turva- ja videolahenduste juurutamine, mida lisaks oma hiiglasliku Resorts World Sentosa arenduse Singapuris mänguväljakule kasutatakse ka muudes atraktsioonides.

Mitmeotstarbeline tehnoloogia:

Koos turvalisuse ja valve suurendamisega võimaldab tehnoloogia lisaks uute toodete tootmist atraktsioonidega seotud sisu RWS-is, näiteks „kogemuspõhine meelelahutus ja pildid” kasutamiseks sotsiaalmeedias.

Allika sõnul tutvustavad Genting ja Canon sel aastal uusi seire- ja turvalisusega seotud lahendusi.

Kommenteerides hiljutist koostööd teatas ettevõtte Genting Singapore korporatiivjuht Nanami Kasasaki, ütles …

“10 aastat pärast RWS-i käivitamist on Canon olnud Gentingi üks suurimaid kontoriseadmete tarnijaid.

„Meil on väga hea meel, et see kahesuunaline partnerlus saab süvendada meie koostööd tulevikus. Ootame koostööd Canoniga, et võtta kasutusele maailma parim ja innovaatilisem järgmise põlvkonna IR-arendus, ”vahendas Inside Asia Gaming.

Laienemis- ja IR-plaanid:

Aprillis kuulutas Genting Singapore välja ulatusliku laienemisplaani, mis on Singapuri esimene koos IR-iga 3,3 miljardi USA dollari suurune investeering lisada uus torn, kus on luksusruumid, 15 000-kohaline areen ja palju muud. Teadaolevalt tegeleb ettevõte endiselt ühega kolmest litsentsist integreeritud kuurordi arendamiseks Belgias Yokohama, Jaapan pärast selle aasta veebruari lõppu kinnitades, et ta ei jätka oma pakkumist ühe euro kohta 2006. aastal Osaka.

Täiustatud IR-tehnoloogiad:

Kommenteerib ka seotust Canoni tegevjuht ja Canon Singapore Pte president. Ltd, Noriko Gunji, lisatud…

„Mul on väga hea meel, et seda koostööd Gentingiga saab laiendada intelligentsete funktsioonidega valve- ja turvaettevõttele. Meie tipptasemel kaameravarustus ja intelligentsed lahendused on sertifitseeritud vastama Singapuri nõuetele ranged regulatiivsed nõuded ja on RWS-is paigaldamiseks ja kasutamiseks väga sobivad.

„Koostöö Gentinguga hõlmab ka Canoni videolahendustehnoloogia juurutamist RWS-i esiliini meelelahutusrajatistesse. Oleme kindlad, et Canoni omad projektsiooni kaardistamine ja sisu lahendused pakub külastajatele ainulaadset elamust kogu kuurordis. ”

Selle kuu alguses teatas Genting Singapore Ltd, et algatab a koondamiste ring et paremini toime tulla koronaviiruse pandeemia põhjustatud hiljutise majanduslangusega. Pärast ajutist sulgemist alates 7. aprillist 2020 on 120 aakri integreeritud kasiinokuurort koos rivaaliga Marina lahe liivad saal hakkas hasartmänguväliste operatsioonide taaselustamist alates 19. juunist, enne oma kasiinode osalist taasavamist 1. juulil.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga