Kuum päikesetõus (video pesa) debüteeris BF Games


Briti veebikasiinomängude arendaja Bee-Fee Limited (BF mängud) on teatanud, et pärast eelmise nädala uue kolme rull- ja viie pallirea turuletulekut on tema videolõikude portfell nüüd 54 pealkirja Kuum päikesetõus uuendus.

Londoni peakontor kasutas selle kuulutamiseks ametlikku 3. juuli pressiteadet, mille avaldas European Gaming Media and Events selle uusim mobiilisõbralik videopesa on loodud mängijate tagasi vedamiseks ‘funky 1990ndateniKus nad saavad suve nautida Miami rannas kus lõbu ei peatu kunagi”.

Meelelahutus:

Malta ja Ühendkuningriik-litsentsitud BF Games väitis, et kolmerealine kuum päikesetõus on „neoonvalgustusega pesa”Koos loodusliku ikooniga, mis võib asendada kõiki muid sümboleid. Arendaja teatas, et nende virna kogumisel vaid kahele rullile antakse mängijatele korduskeerutus, samas kui konkurendid võivad pealegi “kiirendage põnevust”Mängu leidliku turbofunktsiooni kaudu.

Suvine sensatsioon:

Piotr SzpotonBF mängude tegevjuht kasutas pressiteadet kuulutades, et Kuum Päikesetõuspakub mängijatele täiuslikke suvevibuOlles täis “kuumad uued funktsioonid, fantastiline mäng ja suured hüved”. Lisaks kinnitas ta, et üheksa identset sümbolit maandavale huvilisele tuleb pakkuda võimalust eriline võimalus ära kasutada Rattaboonus edasi ‘võimaluse eest nõuda heldeid kordajaid”.

Loe Szpotoni avaldust …

“Kuum päikesetõus on traditsiooniline puuviljapesa, kuid põnevate funktsioonide keeruka keerdkäiguga ning suurepärase retro-teemalise graafika ja heliga. See viib mängijad tagasi fantastilisse ajastusse, kus nad saavad nautida Miami kuldset rannikut ja oleme kindlad, et see meeldib mängijatele suurele demograafilisele osale. “


video slotmaltamiamibee-fee piiratudpiotr szpotonbf gameshot sunrikewheel boonusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga