Kulinaartöötajate ametiühingu kohtuasi Las Vegas Stripi kasiinoettevõtete kohtusse kaevamiseks


Nevada lõunaosas ja Kulinaartöötajate ametiühingu kohalik haru teatas, et kavatseb esitada hagi “Las Vegas Stripi suuremate kasiinofirmade” vastu seoses väidetega, et nad ei ole oma tööjõudu koronaviiruse pandeemia eest piisavalt kaitsnud.

Ajalehe Las Vegas Review-Journal laupäevase reportaaži kohaselt esindab ametiühingu Local 226 haru umbes 60 000 Las Vegase ja Reno linna kasiinotöötajat oma tulevases kaebuses, kuna tööjõuhalduse egiidi all taotletakse ettekirjutust. 1947. aasta suhete seadus.

Kriitilised väited:

Las Vegase ajakiri Review teatas, et Kulinaarsete töötajate liit väidab ka, et selle liikmed on silmitsi seisnudohtlikud töötingimused“Puhangu ajal, mis on seni Hõbedas osariigis tabanud umbes 500 inimest, kuna mõned kasiinofirmad on kehtestanud protseduurid ja reeglid, et võidelda väga nakkava tervisega”täiesti ja ohtlikult ebapiisav. ”

Kahjustatud kaitsemehhanismid:

Ajaleht teatas, et ametiühingu hagis väidetakse lisaks, et nimetatud hagejad ei ole suutnudtöötajaid korralikult hoiatama, desinfitseerima ja karantiini panemaPärast seda, kui meeskonnakaaslased olid koronaviiruse suhtes positiivsed ja otsinud kohtumäärust, mis sunniks kasiinooperaatoreid asutada täiustatud protokolle et tagada Nevada kõigi külalislahkuse ja hasartmängude töötajate ohutus.

Kaasaegne kaalutlus:

Omalt poolt ja Kulinaartööliste Liit kasutas oma Laupäevane pressiteade kuulutab, et see on olnudjälgimine, mida kasiino tööandjad teevad ennetamiseks”Koroonaviiruse levik paljudes piirkondades, sealhulgas ruumide igapäevane puhastus, kaitsevahendite pakkumine ja regulaarsed testimisteenused. Ametiühing teatas, et otsustas oma hagi esitada pärast seda, kui need jõupingutused näitasid, et paljud sellised ettevõttedei ole kaitsnud töötajaid, nende perekondi ja kogukondaPotentsiaalselt surmava viiruse nakatumisest.

Loe kulinaartöötajate ametiühingu avaldust …

“Kulinaarsete töötajate liit on alates mai algusest kutsunud kõiki kliente üles kandma maske avalikes ruumides. Kohustuslik maskipoliitika on hea samm Nevada töötajate ja hotellinduse kaitsmise suunas, kuid teha on veel palju. Pärast kuude pikkust suurema läbipaistvuse propageerimist on meil hea meel, et enamik suuremaid mänguettevõtteid on postitanud oma koronaviiruse ohutuse kavad oma avalikkusele suunatud veebisaitidele. ”


nevadalas vegas stripculinary töötajate ametiühingkoronaviirusinjunktiivse reljeefihaldussuhete seadusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga