Külastage Play’n GO uues 3-klouni Monty Online pesas jubedat tsirkust


Tsirkus on 24/7 linnas Play’n GO uue veebipesuga, mille pealkiri on 3-kloun Monty. Kui otsite lõbu ja põnevust suure topi alt, leiate selle siit, lihtsalt jube küljelt. Selle tsirkuse asemel, et see toimuks suures avamaal, asub see linna pimedal küljel. Põnevat klounietendust ootavad vennad Monty, Bumbo, Schmucky ja Whatda. Uut mängu mängides leidke need ja muud pöörased tegelased koos huvitavate funktsioonidega!

3-kloun Monty üksikasjad

Play’n GO pealkirja laadides võite olla selle tsirkuse suhtes veidi ebameeldiv. Tundub, et märk on katki ja tegelaskoosseis veidi pöörane. Valige panus ja keerutage rullid, vaadates sümbolite peatumist, et loodetavasti pakkuda võitvat kombinatsiooni või aktiveerida erifunktsioon.

Gorillategelane on siin metsik, pakkudes väljamakseid ja sümboliasendusi. Kõik kordistaja wildiga saadud võidud korrutavad võidu wild sümbolil näidatud väärtusega. Ikoon asendab rullidel kõiki sümboleid, välja arvatud hajumine.

Rääkides hajumisest, maanduge kaks rullikutele, et teenida lisametsikuid või kolmas hajumise sümbol. Spetsialistide ajal muutuvad hajutid metsikuteks Edasimüüjate valik vooru, et saaksite parema löögi võidu teenimiseks. Kui teenite kolm, neli või viis hajutussümbolit, saate valida kaardi. Teie valitud kaart määrab teie teenitud täiendavate keerutuste arvu. Pakutakse viis kuni 12.

Lisakeerutuste voorus on a Monty keerutab valik. Selle valiku käivitamisel saate valida kaardi, mis näitab teenitud Monty keerutuste arvu. Monty Spinsi ajal ilmub korrutaja wild ja see jääb fikseerituks. Metsikud on selle vooru ajal kleepuvad, nii et kõik, mis leiate, aitavad võidukombinatsioone luua.

Play’n GO mängude juht Charlotte Miliziano kommenteeris uut pealkirja öeldes: „Jutuvestmine on igasuguse suurepärase meelelahutusviisi alus ja me oleme meelelahutajad. Kuid selleks, et lugu köidaks, peab see lauale tooma midagi muud.

Ükskõik, kas see on täiesti uus idee või tuttava loo huvitav keerdkäik, peate olema loov ja kulutama aega selle kujundamisele ja värskendamisele, muidu see ei toimi. Püüame rääkida suurepäraseid lugusid, mis rõhutavad meie mänge ja annavad mängijatele veelgi rohkem. ”

Liitumine surnute amuletiga

Uus 3-Clown Monty veebipõhine slotimäng ühendab nüüd Play’n GO teiste uute tiitlitega. Arendaja käivitas eelmisel kuul uue mängu, mis on pesamängu fännide seas juba populaarseks saanud. Rich Wilde on naasnud Amulet of Deadi rullide uurimisviiside juurde.

See slotimäng viib teid Egiptusesse, kus saate Wilde’iga veel ühe põneva reisi ette võtta. Minge iidse aarde otsimiseks sügavale Egiptuse hauakambrisse. Otsige üles Thoth kordaja kuna see annab 2x, 3x või 5x võidu!

Seal on ka a eriline laienev sümbol mängus, mis ilmub täiendavas keerutusringis. See sümbol võib laieneda, et katta kogu rull, pakkudes rohkem võidu potentsiaali!

Proovige mõlemat uut uuenduslikku pealkirja juba täna, et nautida nii erinevaid teemasid kui ka lõbusaid funktsioone!