Kujutatud NayonLandingu arendamise tähtaja pikendamine


Filipiinidel teatas kasiinooperaator Landing International Development Limited, et talle on antud rohkem aega oma kavandatud NayonLandingu arendamiseks sobiva Manila kodu leidmiseks.

Inside Asian Gamingi pühapäevase aruande kohaselt kavatses Hongkongi börsil noteeritud ettevõte algselt ehitada hiiglasliku integreeritud kasiinokeskuse koos kahe teemapargi ja 301 400 ruutmeetri suuruse mängupõrandaga pealinna 23,6 aakri suurusele maatükile. Meelelahutus Linnaosa. Allikas täpsustas, et see kavandatud rajatis koos oma 1,5 miljardi dollari suuruse hinnasildiga pidi asuma juba avatud Okada Manila ning Solaire kuurordi- ja kasiinokohtade vahel ning lisaks on seal ka konverentsikeskus, luksushotell ja siseveepark.

Heinous takistus:

Kuid Filipiinide presidendiks saamise ajal sai see kava tõsise tagasilöögi 2018. aasta augustis Rodrigo Duterte (pildil) lõpetas järsult varasema 50-aastase maa rendilepingu Landing International Development Limited oli tindiga koos Nayong Pilipino Fond. Väidetavalt vallandas 75-aastane juht hiljem kogu selle riiklikult kontrollitava varaorganisatsiooni kogu juhatuse, olles tuvastanud, et see oli sõlminud lepingu kasiinofirmaga mis ei olnud riigile ega selle rahvale kasulik olnud.

Õnnelik päästerõngas:

Landing International Development Limitedile, kes on juba vastutav Lõuna-Korea massiivse Jeju Shinhwa maailma arengu eest, anti hiljem 180 päeva, et leida oma saidile uus sait NayonLanding enne ajutise mängulitsentsi tühistamist. Kuigi see tähtaeg lõppes märtsis, selgitas operaator väidetavalt, et Filipiinide lõbustus- ja mängukorporatsioon (PAGCor) regulaatoril on nüüd pikendas seda tähtaega määratlemata ajavahemiku võrra koronaviiruse pandeemia kohaliku mõju tõttu.

Kuuldavasti luges Landing International Development Limited avaldust…

“Filipiinide sulgemise ja reisipiirangute tõttu kontsernil on olnud raskusi teise maa rendilepingu kindlakstegemisega nagu PAGCor nõuab Filipiinidel integreeritud kasiinokeskuse arendamiseks. Kuid PAGCor lubas grupil peatada ettenähtud ajavahemiku, mille alusel kontsernil on veel aega ajutise litsentsi parandamiseks. ”

Finantskriis:

Lisaks teatas Landing International Development Limited väidetavalt hiljuti, et on postitanud esimese poolaasta puudujääk umbes 102,2 miljonit dollarit koroonaviirusest tingitud äritegevuse aeglustumise tõttu oma Jeju Shinhwa maailma rajatises. Sellegipoolest kuulutas operaator väidetavalt, et tema mängude kogutulud kokku olid kuue kuu jooksul paranenud 26,6% 13 miljonit dollarit kaotusega 9,1 miljonit dollarit.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga