Kujutatud keisrite / Eldorado ühinemine võtab föderaalse noogutuse


Ameerika kasiinooperaator Caesars Entertainment Corporation teatas, et föderaalne kaubanduskomisjon on heaks kiitnud 17,3 miljardi dollari suuruse tehingu, mis näeb ette selle liitumist vastaspoolega Eldorado Resorts Incorporated.

Las Vegase peakontoris asutatud ettevõte kasutas reedel ametlikku pressiteadet, et kuulutada föderaalagentuur kavandatava ühinemise kohta “heaks kiidetud nõusoleku korraldus” pärast Hart-Scott-Rodino monopolidevastase seaduse paranduste seaduse alusel läbivaatamise lõpuleviimist ja otsust, et kokkulepe ” täidab kõiki vajalikke monopolidevastaseid lubasid. ”

Kolossaalne mure:

Caesars Entertainment Corporation teatas varem, et kavandatud ühinemine on see, et Eldorado Resorts Incorporated annab mõned üle 7,2 miljardit dollarit nii sularahas kui ka umbes 77 miljonit lihtaktsiat, et omandada enamusosalus oma äritegevuses. Lisaks kinnitas ta, et ühendatud üksus on säilitage Caesarsi kaubamärgi nimi ja seejärel vastutab 76 kinnistu pärandvara levinud kogu Ameerika Ühendriikides, sealhulgas hiiglaslik Caesars Lõuna-Indiana, Harrah’s Resort Lõuna-California ja Caesars Atlantic City hotell ja kasiino.

Lubade ootamine:

Tony Rodio, Caesarsi tegevjuht Entertainment Corporation kasutas pressiteadet, et täpsustada, et tema ettevõtte kavandatud ühinemine Eldorado Resorts Incorporatediga kiideti mõlema ettevõtte aktsionäride poolt heaks novembris enne, kui ta kavatseb saada hasartmängude reguleerivate asutuste nõusoleku USA-s. Iowa, Louisiana, Illinois ja Pennsylvania. Ta teatas, et kavandatav tehing “luua suurim mängufirma“Ameerika Ühendriikides, kuid siiski”jääb muude sulgemistingimuste täitmise tingimuseks“Sealhulgas analoogsete kinnituste saamine ametnikelt Nevada, Indiana ja New Jersey.

Loe Rodio avaldust …

„Meil on hea meel, et Föderaalne kaubanduskomisjonEldorado Resorts Incorporatediga kavandatud ühinemise heakskiit sillutab teed Indiana, Nevada ja New Jersey regulaatorite järelejäänud nõusolekute ja kinnituste saamiseks. Kõik me oleme pühendunud ühinemise lõpuleviimisele. ”


Pennsylvanianew jerseynevadalas vegaslouisianaiowaillinoisindianacaesars meelelahutuskorporatsioontony rodiocaesars atlandi linnahotell ja casinoharrahs resort Lõuna-Californiaeldorado kuurordid lisatudfederal trade Commissioncaesars south indianahart-scott-rodino monopolidevastaste paranduste seadusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga