Krüptoraha riigipööre IGT jaoks


USA-s on loterii- ja mänguautomaatide uuendajale International Game Technology (IGT) väidetavalt äsja antud patent, mis võib peagi lubada mängijatel mängida erinevaid maapealseid teenindusaegu, kasutades krüptorahasid, sealhulgas Bitcoini.

Bloombergi uudisteteenistuse teisipäevase aruande kohaselt on New Yorgi börsil noteeritud arendaja saanud loa tehnoloogia jaoks, mis võimaldab mängijatel krüptoraha oma kasiino ja väliskontode vahel üle kanda, et saaksid digitaalset vara kasutada maal makseviisina -põhised mängud nagu Megabucks ja Õnneratas.

Demograafiline mõõde:

Phil O’Shaughnessy pärit IGT väidetavalt ütles uudisteteenistusele, et see samm lubab tema ettevõttel peaaegu kindlasti rahuldada nooremaid mängijaid, kes on juba krüptorahadega kursis, mille populaarsus on hiljuti suurenenud tänu koroonaviiruse pandeemia tagajärjel kasutusele võetud sotsiaalsetele distantseerumisprotokollidele. Pealegi selgitas Bloomberg seda umbes 44% aastatuhandetest plaanib osta mingis vormis digitaalset valuutat järgmise viie aasta jooksul, samas kui hiljutine uuring näitas, et umbes üks kolmandik maineka Caesarsi palee Las Vegase külalistest vanuses 21–40.

Väidetavalt teatas O’Shaughnessy…

“Oleme selle patendi kindlustanud meie valdkonna juhtiva patendiportfelli tugevdamiseks krüptorahaga seotud reguleeritud mängude võimaliku tulevase suuna ootuses. “

Viimane revolutsioon:

Bloomberg teatas ka, et mängurid, kes soovivad kasutada oma krüptoraha varasid, peavad tavaliselt kasutama spetsiaalseid automaate, mis teisendada digitaalsed osalused füüsiliseks rahaks, mille saab seejärel vahetada märkide ja kiipide vastu. Siiski Nevada mängukomisjon väidetavalt heakskiidetud meetmed eelmisel aastal, mis võimaldavad Las Vegase mängijatel seda teha kannavad oma nutitelefonidest otse raha mänguautomaatidesse lisaks on IGT-l õiguslik heakskiit süsteemile, mis võimaldab selle Resort Walleti püsikliendikaardi omanikel hoiustada kiiresti sularaha mitmetes maismaades.


õnne ratasbitcoinmegabucks rahvusvaheline mängutehnoloogia nevada mängukomisjon krüptoraha caesars palace las vegascoronavirusphil o’shaughnessy