Kriitika Saksamaa sidusettevõtte turunduskeelu kohta


Saksamaal on tuntud iGaming-tööstuse ekspert kuulutanud, et valitsuse kava keelata alates järgmisest aastast igasugune kohalik sidusettevõtte turundus ei aita luua head töötavat hasartmänguturgu.

Gambling Insideri esmaspäevase raporti kohaselt paljastas Andreas Blaue Saksamaa telekommunikatsiooni- ja meediumiliidu kaubandusgrupi esindajatest, et see keeld on vaid üks paljudest ettepanekutest, mis sisalduvad uues üleriigilises regulatsioonis, mis hõlmab hasartmängude tulevast litsentsimist ja reklaamimist .

Kogenematu idee:

Hilja abistas Blaue läbirääkimistel ajutised ja vabatahtlikud reklaamipiirangud Saksamaa hasartmängude hasartmängude korraldamiseks Schleswig-Holstein. Allikas täpsustas, et õppinud spetsialist usub, et sidusettevõtte turunduse kavandatud üleriigiline keeld on ajukäänd naiivsed seadusandjad ega aita selles valdkonnas edasi areneda.

Teadaolevalt rääkis Blau Gambling Insiderist …

„Sidusettevõtte turunduskampaaniate jaoks pole kohta pakkujad lõpus. Minu silmis on see väga tõsine muutus. Nad proovivad suunata kasutajad ühelt poolt litsentseeritud operaatoriteni. Kuid teisest küljest kardavad nad, et kui kasutajaid ei käivita niivõrd reklaam ja pigem sidusettevõtte turunduse lähenemisviisid, kus see sidusettevõtte turustamise süsteem saavutab kõige suurema käibe ja kõige rohkem registreerimisi, siis areneb turg viisil mis on kasutaja jaoks ohtlikum. ”

Spekulatiivsed kahtlused:

Teadaolevalt rääkis Blau sellest ka Gambling Insiderile need alusetud ärevused on suurim tõukejõud pigem sidusettevõtte turunduse keelu taga kui poliitikute teadmistest, kes tegelikult „mõista, kuidas see turg töötab”.

Blaue kuulutas väidetavalt …

„Alates järgmisest aastast Ma ei ole kindel, et suudame välja töötada väga hea toimiva hasartmänguturu, mis hõlmab nii poliitiliste kui ka teenuseosutajate huvirühmade huve. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga