Koroonaviirusega seotud lukustumist leevendati Manilas


Filipiinidel on president Rodrigo Duterte (pildil) teatanud, et suurlinna Manila koronaviiruse põhjustatud sulgemist tuleb homsest alates leevendada, et aidata alustada tähtsa piirkonna hägustunud majandust.

Ajakirja Inside Asian Gaming teate kohaselt paigutas 75-aastane juht oma rahva suurima linnastiku ja neli naaberprovintsi selle kuu alguses muudetud tõhustatud kogukonnakarantiini pärast koroonaviirusnakkuste ootamatu kasvu. Allikas täpsustas, et see hõlmas hiiglasliku piirkonna majanduse suurte osade, sealhulgas kõigi kinode, söögikohtade restoranide ja hasartmänguvõimaluste täielikku sulgemist.

Piiratud tõstmine:

Inside Asian Gaming teatas siiski, et Duterte on nüüd täpsustanud, et seda ranget blokeeringut tuleb langetadakogukonna üldine karantiinAlates kolmapäeva hommikust, järgides rahva uusi nõuandeid Ametitevaheline tekkivate nakkushaiguste juhtimise töörühm. Väidetavalt selgitas ka vaieldav president, et see muudetud piirang on nüüd kehtiv vähemalt kuu lõpuni ja näeme, et piirkonna, kus elab üle 24 miljoni elaniku, on võimalik alustada osaliselt paljude ettevõtete avamine nagu kaubanduskeskused, restoranid ja juuksuriärid, kuid mitte spordisaalid ega Interneti-kohvikud.

Teadaolevalt loe Duterte avaldust …

„Tahame tagada oma inimeste turvalisuse. Mõni sektor, eriti mikro-, väike- ja keskmise suurusega ettevõtted, on vaevu ellu jäänud. ”

Kasiino sulgemine:

Mantropolitan Manila on koduks neljale suurele integreeritud kasiinokuurortile Manila kuurortides, Solaire’i kuurordis ja kasiinos, Unistuste City Manilas ja Okada Manila arenduses, mis on suletud alates 15. märtsist koronaviiruse murede pärast. Ehkki sulgemise leevendamine ei võimalda neid kohti uuesti avada, teatas Inside Asian Gaming, et kolimine võib neil hästi võimaldadakuiv jooks, ” mis oli lubatud piirkonna varasema „kogukonna üldise karantiini” viimastel etappidel.


manilasolaire’i kuurort ja unistuste õnnetused manilaresorts maailm manilarodrigo duterteokada manilacoronaviruslockdownmodified tõhustatud kogukonna karantiin üldkogukonna karantiinLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga