Koroonaviiruse tulek Mohegani mängude ja meelelahutuse jaoks


Väidetavalt püüab föderaalselt tunnustatud Mohegan Tribe’i kasiinoüksus saada kuni 100 miljoni dollari väärtuses laene, et aidata tal ellu jääda koroonaviiruse pandeemia põhjustatud jätkuvast majanduslangusest.

Bloombergi uudisteteenistuse kolmapäevase raporti kohaselt vastutab hõimu Mohegan Gaming and Entertainment ettevõte arvukate Põhja-Ameerika kasiinode, sealhulgas Connecticuti idaosas asuva hiiglasliku Mohegan Suni rajatise tegevuse kontrollimise eest. Kuid need kohad suleti ajutiselt selle aasta alguses vastusena koroonaviiruse puhangule, et jätta ettevõttest märkimisväärset sissetulevat tulu.

Laenuvaatlus:

Bloomberg teatas, et Mohegan Gaming and Entertainment vajab nüüd pinnal püsimiseks sularaha ja töötab koos mitmesuguseid esmakinnisvaraga laenuandjaid kaasa arvatud Credit Suisse Group AG sõltumatu finantsnõustamisettevõtte kõrval Rothschild ja kompanii lootes saada sobivad laenud.

Järsud tingimused:

Uudisteteenistus teatas, et hõimukasiinohaldur on varem pakkunud võimalust maksta tulu tulevastelt laenudelt üle 14%, tähtajaga järgmise aasta oktoobris. Kui ettevõte on väidetavalt ka innukas muuta laenulepinguid kinnitub oma olemasolevatele edusammudele, et anda sellele rohkem ruumi, et navigeerida koroonaviiruse põhjustatud aeglustuses.

Aborigeeni mitmetähenduslikkus:

Kuigi Mohegan Gaming and Entertainment taasavas osaliselt oma Paragoni kasiino kuurordi rajamise väikeses Louisiana linnas Marksville eile teatas Bloomberg, et potentsiaalseid laenuandjaid lükkas ilmselt tagasi asjaolu, et mõned ettevõtte muud omadused on olemas asuvad hõimumaadel. See olukord on väidetavalt tekitanud küsimusi investorite kohta saaks täielikult kasutada oma õigusi võlausaldajatena nagu varade likvideerimine ja arestimine.

Lisaks teatas uudisteteenistus, et arvatakse, et Mohegan Gaming and Entertainment kellel on võlgu umbes 400 miljoni dollari väärtuses mille tähtaeg peaks lõppema järgmisel aastal, samal ajal kui see viibis 19,7 miljonit dollarit intressimakse eelmisel kuul enne raha lõppmakse tegemist 30-päevase ajapikenduse jooksul.

Üldised eesmärgid:

Lõpuks teatas Bloomberg, et Mohegan Gaming and Entertainment loodab säilitada häid suhteid laenuandjatega, et rahastada ambitsioonikaid plaane, mis näeksid selle jälge järgmise kümnendi jooksul rahvusvaheliselt laienema projektide kaudu Kreekas, Jaapanis ja Lõuna-Koreas. Lisaks vastutab ettevõte ka järgmiste teenuste eest KanadaVäidetavalt ka Niagara kasiino ja Niagara Fallsview kasiinokeskus vajavad juurdepääsu kapitaliturgudele nende tulevaste projektide realiseerimiseks.


Louisianacanadasouth koreagreecejapanmohegan sunconnecticutmohegan tribemarksvillenianiagara fallview kasiino resortparagon kasiino resortcasino niagaramohegan mängu- ja meelelahutuskrediidi suisse grupp agcoronavirusrothschild ja ettevõteLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga