Koroonaviiruse mure tulemas Resorts World Las Vegasesse


Juhtiv investeerimispank teatas teatavasti, et on 4,3 miljardi dollari suuruse Resorts World Las Vegase rajatise silmapaistva kasiinooperaatori Genting Malaysia Berhadi tulevikuväljavaadetes Nevada lõunaosas.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt sisaldas Maybanki investeerimispanga Berhadi deklaratsioon analüütiku Samuel Yin Shao Yangi koostatud hinnangus ja selgus ka, et kasiinoettevõte on tänaseks kulutanud juba umbes 2,4 miljardit dollarit 3500-toalise Lassi ehitamiseks. Vegase vara.

Muljetavaldav massiiv:

Ehitatakse 87 aakri suurusele maatükile Las Vegas Strip, Kuurordid World Las Vegas on väidetavalt tingitud funktsioonist 110 000 ruutjalga kasiino kõrvuti hotelli tornide paariga, mida turustatakse eraldi Hilton ja Conrad kaubamärke. Allikas selgitas, et Kuala Lumpuri tulev rajatis on loetletud Genting Malaisia ​​Berhad lisaks sellele kavatseb ta lisaks ettevõttesisesele spaa- ja spordikeskusele pakkuda valikut vabaaja- ja kõrgklassi restorane umbes 350 000 ruutjalga koosoleku- ja konverentsiruumi.

Tulevased hirmud:

Kuid Yang teatas väidetavalt, et kogu projekt on nüüd oht valgeks elevandiks saada koronaviiruse pandeemia mõju tõttu. Lisaks väitis analüütik väidetavalt, et ta ei kujuta ette, et Resorts World Las Vegas suudaksLähitulevikusPrognoositavarahvusvaheliste mängurite puudumine ja sotsiaalsed distantseerimisnõuded’.

Väidetavalt lugege Yangi analüüsi …

“Ameerika Ühendriigid on nüüd riik, mida koroonaviiruse pandeemia kõige rohkem tabas. Kui koronaaviiruse pandeemia Ameerika Ühendriikides ei taastu selleks ajaks, kui Resorts World Las Vegas avaneb 2021. aasta suvel, kardame, et see toob kahjumit. ”

Lisatud vaatamisväärsused:

Inside Asian Gaming teatas, et eeldatavasti avatakse ka Resorts World Las Vegas, kus on 5000-kohaline teater, 220 000 ruutmeetri suurune basseinikompleks ja kohapeal asuv Hiina aed, mis ümbritseb 30 000 ruutmeetrit järve. Kogu kompleks peab väidetavalt mängima ka peremeest 50 jalga videogloobus samuti spetsiaalne pokkerituba ja 14 000 ruutjalgameelelahutustsoon’Koos spordivihikuga.

Täpsem hindamine:

Vaatamata kogu sisemisele optimismile, mis ümbritseb Las Vegas Resorts Worldi, lõppes Yangi hinnang väidetavalt sellega, et andis tulevasele kasiinokuurordilenullväärtus’Skoor ja Genting Malaysia Berhadi praeguse aktsiapositsiooni alandamine soodsalt’ostaKlassifitseeriminehoidke’Rühmitus.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga