Koroonaviiruse langus OPAP-i jaoks


Kreeka loterii- ja spordiennustusettevõte OPAP teatas teatavasti, et selle kuue kuu kuni juuni lõpuni tulud vähenesid aastaga 34,8%, ligikaudu 507,9 miljoni euroni (601,6 miljonit dollarit), peamiselt koroonaviiruse pandeemia tagajärgede tõttu.

G3Newswire’i aruande kohaselt näitas Ateena peakontoriga operaator, et tema esimese poolaasta lototulud vähenesid aastaga 32%, ulatudes veidi üle 257,5 miljoni euro (305 miljonit dollarit), kuna spordiennustustest saadud raha järsult langes 33,1 %, ulatudes umbes 128,4 miljoni euroni (152,1 miljonit dollarit).

Läbiv sisselaskmine:

G3Newswire teatas sellest OPAP pealegi tõusis umbes kuuekuuline videoloterii terminalide tulu 88,4 miljonit eurot (104,7 miljonit dollarit), mis võrdub 36,8% langusega aastases võrdluses, kuna selle kasum enne intresse, makse, amortisatsiooni ja amortisatsiooni langes 49,1%, et jõuda napilt 102,5 miljonit eurot (121,4 miljonit dollarit). Allikas täpsustas ka seda, et Kreeka firma lõpetas juuni tegevuskuludega 6% 124,8 miljonit eurot (147,7 miljonit dollarit) ja puhaskasum, mis oli umbes 77,7% madalam 20,4 miljonit eurot (24,1 miljonit dollarit).

Kvaliteetne keskkond:

Jan Karas, OPAPi tegevjuhi kohusetäitja, väidetavalt ütles G3Newswire’ile, et selle aasta esimene pool oli olnudäärmiselt nõudlikPerioodi tõttuenneolematud väljakutsed nii ettevõtetele kui ka ühiskonnaleKoronaviiruse pandeemia. Kuid boss väitis väidetavalt, et tema firma on andnud kuue kuu majandustulemused, misolid veel kord helid„Tänuotsustavaid ja kiireid tegevusi’Kulus kõigi negatiivsete külgede leevendamiseks.

Kuuldavasti luges Karase avaldust …

„Finantssektoris liikus teine ​​kvartal meie nõudlike ootuste kõrval, mis toob kaasa sularaha genereerimise ka kõige karmimatel aegadel. Edaspidi jäävad meie tähelepanu keskpunkti sellised algatused nagu meie veebipakkumiste pidev täiustamine, kiired kulude kontrolli toimingud, kiire kohanemine uue töönormiga ning meie võrgustiku ja sotsiaalsete sidusrühmade pidev tugi. Paranemise teel on kahtlemata täiendavaid takistusi, kuid oleme kindlad, et meil on kõikidele väljakutsetele hea positsioon. ”


opapathenscoronavirusjan karasLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga