Koronaviiruse viivitus ICE London 2021 jaoks


Suurbritannias ja rahvusvaheliste ürituste korraldaja Clarion Gaming Teadaolevalt teatas ta oma ICE Londoni näituse järgmise aasta väljaandest on üheteistkümne nädala võrra edasi lükatud kestva koronaviiruse pandeemiaga seotud murede pärast.

Inside Asian Gaming neljapäevase raporti kohaselt oli iga-aastase kolmepäevase ekstravagantsi 31. väljaanne seatud 100 aakri sisse. ExCeL London näitusekeskus 2. veebruaril, kuid plaanitakse nüüd toimuda alates 20. – 22. aprillini samas Londoni jõe ääres.

Tuntud maine:

Inside Asian Gaming teatas, et ICE Londonit peetakse laialdaselt hasartmängutööstuse suurimaks iga-aastaseks messiks, mille värskeim väljaanne on meelitanud hästi üle 36 000 külastaja. Allikas täpsustas lisaks, et see veebruari alguse näitus, mis käsitles kõiki mänguasju, oli üks viimaseid valdkondi enne koronaviiruse pandeemia ülemaailmset valitsemist, mil hiiglaslik ExCeL London muudeti lõpuks „ÖöbikuhaiglaKoos umbes 4000 voodiga.

Otsene dialoog:

Clarion Gamingu tegevdirektor Kate Chambers teatas, et tema meeskond otsustas pärast ICE Londoni järgmise aasta väljaande ICE London ajakohastamistarutelud turuga“Mis olid üsna arusaadavalt paljastanud”mingi kahtlus ja närvilisus”Seoses show traditsiooniliste veebruarikuu kuupäevadega.

Teadaolevalt loe kodade avaldust …

“Kuigi maailm on 2021. aasta aprillis tõenäoliselt palju paremas kohas, Olen kindel, et me kogeme maanteel rohkem konarusi. Olen siiski kindel, et ICE Londoni ja iGB sidusettevõte ning Clarion Gaming meeskonna pühendumuse abil saame liikuda nende väljakutsete poole ja viia läbi üritusi, mida kõik rahvusvahelise tööstuse sektorid soovivad ja vajavad. ”


londonigb affiliatekate chambersexcel londonclarion gamingice londoncoronavirus Nightingale haiglaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga