Koronaviiruse tasu teadusliku mängude korporatsiooni investorile


Ameerika miljardärist ärimees Ronald Perelman (pildil) on teadaolevalt paljastanud, et ta uurib võimalust kogu 39% osaluse mahalaadimine ta peab mänguautomaatidena behemoth Scientific Games Corporationi.

Inside Asian Gamingu raporti kohaselt, milles viidati Bloombergi uudisteenistuse varasemale loole, vastutab 77-aastane mees aktsiate eest oma MacAndrews ja Forbes Holdings Limited Arvatakse, et ta uurib võimalusi oma ulatusliku investeerimisportfelli ümberkorraldamiseks keset kestva koroonaviiruse pandeemia põhjustatud langust.

Otsustatud tagasilükkamine:

Perelman on ka Scientific Games Corporationi esimees, oma osalusega Las Vegase peakontoris, mille hinnanguline väärtus on umbes 1,5 miljardit dollarit. Allikas täpsustas lisaks, et arvatakse, et Põhja-Carolina põliselanik on Nevada ettevõtte väljavaadete osas heidutatud pärast seda, kui tema esimese kvartali puhaskahjum kasvas hiljuti 159 miljonit dollarit alates 24 miljonit dollarit lindistatud sama kolmekuulise perioodi kohta 2019. aastal.

Loendamatud huvid:

Lisaks sellele käivad MacAndrewsi ja Forbes Holdings Limited huvid sama mitmekesiste ettevõtete vastu nagu kosmeetikahiiglased Revlon Incorporated ja Humvee sõjaväe transpordivahendi taga asuv üksus, AM kindral, samas kui Perelman on praegu nime all 79. jõukaim inimene Ameerika Ühendriikides viisakalt a 7,8 miljardit dollarit isiklik varandus.

Ajutine pakkumine:

Josh Vlastoteatas New Yorgis asuva MacAndrewsi ja Forbes Holdings Limitedi pressiesindaja Bloombergile, et tema firma pole veel “sõnastanud konkreetse või lõpliku plaani või ettepaneku“Seoses võimaliku võõrandamisega ja sellega, et” võib olla puudub kindlus, et tehingut tehakse või mis tahes sellise tehingu tingimuste osas. ”

Teadaolevalt loe Vlasto avaldust …

„Seoses muutustega maailmas nii sotsiaalselt kui ka majanduslikult, oleme otsustanud lähtestada MacAndrews ja Forbes Holdings Limited viisil, mis aitab andke meile maksimaalne paindlikkus nii rahaliselt kui ka isiklikult. See võimaldab meil olla uute olukordade vaatlemisel oportunistlik ja paindlik. ”


las vegateaduslikud mängud korporatsioon coronavirusronald perelmanmacandrews andbesbes holdings piiratudrevlon lisadakorraldaj generaljosh vlastoLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga