Koronaviiruse tagasilöök Solaire Northi esilinastusel


Filipiinidel on Bloomberry Resorts Corporationi miljardärboss teatanud, et tema firma plaan avada Quezon City integreeritud kasiinosalongi võib koronaviiruse pandeemia tõttu viibida kuni aasta.

GGRAsia teatel töötab Enrique Razon (pildil) Manila noteeritud Bloomberry Resorts Corporationi esimehe ja tegevjuhina ning ta kasutas neljapäevast aktsionäride koosolekut, et täpsustada, et ettevõtte kavandatud Solaire North’i saal ei hakka tõenäoliselt mängumehi vastu võtma enne, kui 2023. aasta alguses.

Esialgne kavatsus:

Bloomberry Resorts Corporation vastutab juba selle eest Solaire’i kuurort ja kasiino Manila pealinna meelelahutusrajoonis ja see oli väidetavalt lootnud, et suudab avada vastaspoole Solaire Northi rajatise 2022. aasta alguseks. 60-aastane Razon teatas väidetavalt investoritele, et töötab Quezon Citys asuvas ettevõttes valmimisjärgus Ayala kaubanduskeskused Vertis North arendus oli tõsiselt edasi lükkunud koroonaviirusega seotud vastumeetmete ja karantiiniprotokollide kehtestamine.

Hoolikas kaalumine:

GGRAsia teatas, et 800-toalises Solaire’i puhkekeskuses ja kasiinos on alates 15. märtsist suletud valitsuse juhitud sõidu osana väga nakkava koroonaviiruse tüve leviku pidurdamiseks see on juba tapnud umbes 1177 kohalikku. See sulgemine on seatud toimima vähemalt kuu lõpuni kuigi Razon väitis väidetavalt, et tema firma oliläinud äärmuslikesse pikkustesse‘Ja’investeerinud suuri investeeringuid”, Et veenduda, et saal on„võimalikult ohutuKui see uuesti avaneb.

Finantsjärelevalve:

Lõpuks teatas Razon aktsionäridele, et Bloomberry Resorts Corporation kasutabettevaatlikkus ja vaoshoitusPandeemia ajal oma bilansi haldamisel, kuna tõenäoliselt palutakse selle Solaire’i puhkekeskus ja kasiino uuesti avada millel on vähem mänguasendeid et aidata klientidel paremini jälgida sotsiaalsed distantseerimisprotokollid. Firma nimetas hiljuti väidetavalt peamise põhjusena koroonaviirusega seotud ajutise sulgemise oma peakorteris esimese kvartali puhaskasum langes aastaga 37,7% umbes 27,2 miljonit dollarit ja sellega seotud kogutulud on langenud pisut üle 12,4%, umbes 30% -ni 186,7 miljonit dollarit.


manilasolaire kuurort ja kasiinomeelelahutus cityenrique razonquezon citybloomberry resorts ettevõtte integreeritud kasiino resortayala kaubanduskeskused vertis northsolaire northcoronavirussocial distantsingLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga