Koronaviiruse tagajärjed kuurortide maailmale Sentosa


Singapuris tegutsev ja hiiglasliku kuurortide maailma Sentosa arenduse taga olev operaator on teadaolevalt teatanud, et teenis teises kvartalis puhaskahjumit umbes 119,2 miljonit dollarit, kuna hasartmängutulud kahanesid 98,5% võrreldes aastatagusega umbes 4,7 miljoni dollarini.

GGRAsia ja Inside Asian Gaming teadete kohaselt täpsustas Genting Singapore Limited, et 120-aakrise integreeritud kasiinokuurort on olnud „halvim kvartalitulemuses“ alates 2010. aasta jaanuaris avamisest koos korrigeeritud kasumiga enne intresse, maksustamist, amortisatsiooni ja Kolm kuud juuni lõpust oli aastataguse ajaga võrreldes vähenenud 144%, moodustades umbes 96 miljoni dollari suuruse puudujäägi.

Koronaviiruse mure:

Aasia meelelahutushiiglase Genting Malaysia Berhad tütarettevõte, Genting Singapore Limited Teise kvartali puhaskasum oli teadaolevalt umbes 122,6 miljonit dollarit eelmisel aastal, kuigi see teatas ka, et Resorts World Sentosa operatsioone on viimasel ajal laastanud „ülemaailmne koronaviiruse pandeemia”. GGRAsia täpsustas, et muljetavaldav seitsmehotelliline majutusasutus suleti täielikult alates 7. aprillist püüdes peatada potentsiaalselt surmava tervisehäire levikut ja hakkas alles osaliselt uuesti avanema umbes kaksteist nädalat hiljem.

Rahulik taastumine:

Kuus kuud juuni lõpuni ja Aasia siseselt Gaming teatas, et Genting Singapore Limited on kahjumiga teeninud peaaegu kahjumit 85 miljonit dollarit, mis oli veidi üle 130% vähem kui 2019. aasta esimesel poolaastal, kuna tulud langesid 64,9% võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 326,4 miljonit dollarit. Lisaks selgitas see allikas, et Resorts World Sentosa koondas hiljuti koronaviirusega seotud languse otsese tagajärjel umbes 28% oma 7000 töötajast ning algatas hasartmängude korraldamise ainult osaliselt alates juuli esimesest päevast.

Tulev küünilisus:

Genting Singapore Limited kuulutas lisaks veel, et koroonaviiruse pandeemia oli „põhjustas suuri häireid ülemaailmses reisi- ja turismitööstusesJa see jätkubon oma üldise majandustulemuse osas pessimistlikSelle pideva häire tõttu.

Teadaolevalt loe Genting Singapore Limited avaldust …

Turism on kontserni äri peamine mootor, on meie tegevus ja finantstulemused tõsiselt mõjutatud. Vaatamata kulude piiramise meetmete kiirele rakendamisele, sealhulgas palgaarvestuse ratsionaliseerimisele ja muudele tootlikkuse suurendamise algatustele, oli ajutise sulgemisperioodi kestel peaaegu nullivaba tulu 2020. aasta teises kvartalis laastav mõju. ”


kuurordid maailm saatosagaming tulu teeniv Malaisia ​​berhadintegriseeritud kasiino puhkekeskus Singapur piiratudkoronaviirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga