Koronaviiruse tagajärjed ettevõttele Star Entertainment Group Limited


Austraalias ja kohalikul kasiinooperaatoril Star Entertainment Group Limited on juuni lõpu lõpuni toimunud kaheteistkümne kuu jooksul kahjum kokku umbes 68,07 miljonit dollarit, mis on suuresti tingitud Queenslandis ja Victoria asuvate rajatiste ajutisest koroonaviiruse põhjustatud sulgemisest.

Ettevõtte Inside Asian Gaming teate kohaselt oli Sydney börsil noteeritud ettevõte sunnitud sulgema oma Star Gold Coast’i, Treasury Brisbane’i ja The Star Sydney kinnistud kümnenädalaseks perioodiks alates 23. märtsist ning nägi, et ettevõtte aastane kogukäive langes. aastaga 31,1%, ulatudes 1,06 miljardi dollarini.

Mahukas löök:

Inside Asian Gaming teatas sellest Star Meelelahutus Grupp ei kuuluta lõplikku dividendi 12-kuulise perioodi eest pärast seda, kui ta on ka ennustanud, et kasum enne intresside, maksude, amortisatsiooni ja amortisatsiooni vähenemist 49% on vaid umbes 202,04 miljonit dollarit. Koronaviirusevaba kaheksa kuu jooksul veebruari lõpuni ning allikas täpsustas, et kasiinoettevõtte kogutulud vähenesid 10,1%, ulatudes jämedalt 966,78 miljonit dollarit kuid oli siiski suutnud kasumit teenida umbes umbes 47,97 miljonit dollarit.

Eelmine esinemine:

Samuti selgitati see äri aadressil Täht Sydney saal oli jooksnud suhteliselt võrdne enne koroonaviiruse ilmnemist koos aeglustumisega nii kodu- kui ka VIP-sektoris. Kuid ettevõte väitis väidetavalt, et tema Riigikassa Brisbane ja Tähe kuldrannik rajatiste VIP-tulud kasvasid 80,3% ja suutsid selle majandusaasta siiski lõpetada 62% -ni, ligikaudu 167,99 miljonit dollarit.

Hiljutine taastamine:

Juuli jaoks ja The Star Entertainment Group Limited teatasid väidetavalt, et oma VIP-käive oli aastatagusega võrreldes vähenenud 95% kuigi selle kodumaine äri oli naasnud postkasti ainult võrreldav 20% -line vähendus. Väidetavalt jätkas ta deklareerimist, et tema sisemine tava on jätkanud seda suundumust kuni möödunud nädalavahetuseni, ehkki Star Sydney saali kauplemisele on negatiivse mõju avaldanud rangemate sotsiaalsete distantseerimisnõuete rakendamine Victoria.

Teadaolevalt loe Star Entertainment Group Limited avaldust …

Meie äri on põhimõtteliselt tugev, mida tõendab tulude kasvu kiirenemine majandusaasta esimesest poolest teise alguseni. Pikaajaline väärtuse tõus investeeringutest meie integreeritud kuurortite võrku ja jätkuvatest operatiivsetest täiustustest külastatavuse ja sissetulekute suurendamiseks on endiselt oluline. “


Queenslandvictoriagaming tähtaegade meelelahutusgrupi kättevõtmine, piiratud riigikassa brisbanettähe kuldrannikkoronaviiruse sotsiaalne distantseerimineLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga