Koronaviiruse tagajärjed ettevõttele Okura Holdings Limited


Jaapanis ja silmapaistev pachinkoettevõtja Okura Holdings Limited on teatanud kasumihoiatuse keset uudist, et ta ootab üheteistkümne kuu jooksul kuni mai lõpuni registreerimist 83% -lise võrreldava tulude languse osas enne makse.

Äriühingu Inside Asian Gaming teate kohaselt kasutas Hongkongi börsifirma teisipäeval ametlikku esitamist, et teatada eeldatavast langusest ja soovitada investoritel „olla ettevaatlik ettevõtte aktsiatega kauplemisel”. Väidetavalt teenis ettevõte kogu oma eelmise majandusaasta jooksul umbes 9,2 miljoni dollari suuruse kasumi, ehkki ettevaatus on hiljem tekitanud hirmu, et see võib nüüd vaeva näha 2 miljoni dollarini.

Edasilükatud otsus:

Inside Asian Gaming teatas sellest Okura Holdings Limited vastutab Jaapanis 17 pachinko saali eest ja kasvatas paljude kohalike elanike viha pidas neid rajatisi avatud isegi pärast rahva panemist koronaviirusega seotud erakorraline seisund alates 7. aprillist. Allikas täpsustas, et hiljem peatas ettevõte tegevuse oma asukohtades Belgias Yokohama ja Tokyos sulgedes kõik selle ülejäänud omadused veidi üle nädala hiljem.

Arvestatavad kulud:

Esitamisel teatas pachinko operaator teadaolevalt, et tema aastapalga prognoositav langus on „peamiselt omistatav“Tulude vähenemisele, mille põhjustas nende rajatiste ajutine sulgemine. Väidetavalt väitis ettevõte, et ootab lisaks:väärtuse langusest tuleneva kahjumi kirjendamiseks oma materiaalse põhivara ja kasutusõiguse varade osas ”kaheteistkümne kuu jooksul juuni lõpuni.

Teadaolevalt lugege Okura Holdings Limitedi esitatud taotlust …

„Sõltuvalt kontserni juuni finants- ja tegevustulemustest, mis võivad mõjutada kajastatavate väärtuse langusest tuleneva kahjumi ulatust, võib kontserni 30. juuniks lõppeva aasta finantstulemused veelgi halveneda ja direktorid eeldavad, et grupi majandusaasta tulemused langus märkimisväärselt võrreldes 2019. aasta 30. juunil lõppenud aastaga. Ettevõte hindab endiselt kahjumit väärtuse langusest. ”


pachinkohong kongtokyoyokohamacoronavirusokura osalused piiratud kasumi hoiatusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga