Koronaviiruse tagajärjed Arkansase kasiinodele


Väidetavalt kaotasid Lõuna-Ameerika Arkansase osariigi kolm kasiinot kokku rohkem kui 1,4 miljardit dollarit hasartmängutulusid, mis tulenesid otseselt koronaviiruse pandeemia tõttu üheksa nädalat kestnud sunnitud sulgemisest.

Kohaliku ringhäälinguorganisatsiooni KATV teisipäevase raporti kohaselt suleti osariigi Southland Park Gaming and Racing, Oaklawn Racing and Gaming ja Saracen Resort Casino rajatised ajutiselt märtsi keskpaigast, kuna kohalike nakkuste arv tabas kahekohalist numbrit. Allikas selgitas, et kolmikul lubati operatsioone taaselustada alles 18. maist pärast uute terviseprotokollide vastuvõtmist, mis vähendasid nende üldist võimekust ja nõudsid mitmesuguste sotsiaalse distantseerimise kaitsemeetmete rakendamist.

Märkimisväärsed kulud:

Ringhäälinguettevõte tõi välja ametlikud arvud Arkansase rahandus- ja haldusosakond teatades, et West Memphise Southland Parki mäng ja võidusõit nägi, et tema hasartmängutulud langesid võrreldava võrra 700 miljonit dollarit märtsist juulini Oaklawn Racing ja mängud oli kannatanud veelgi järsemalt 743 miljonit dollarit langus. Lisaks täpsustas see seda Saraceni kuurordi kasiino, mis avati ajutisest lisast alles oktoobris, oli registreeritud analoogsed laekumised 312 miljonit dollarit esimese viie kuu jooksul, enne kui nägin, et see arv langeb 42% võrra õiglaseks 128 miljonit dollarit märtsist juulini.

Hiljutine taaselustamine:

Kuid KATV teatas, et kolm toimumiskohta on sellest ajast peale hakanud taastumise märke näitama koos oma mängude kogutuluga on taasavamine pidevalt kasvades kuude kaupa. Ringhäälinguorganisatsioon selgitas, et Oaklawn Racing and Gaming registreeris juulikuu näitajad, mis olid umbes 20% madalamad kui eelmise aasta samal perioodil. 120 miljonit dollarit samas kui Southland Park Gamingu ja Racingu koguarv langes ligikaudu ainult 10% 242 miljonit dollarit.

Värske fookus:

Jeffersoni maakonna maapiirkonnas asuva 300-kohaga Saraceni kuurordikasiino ja KATV teatasid, et hasartmängutulud tabasid 14 miljonit dollarit mais ja tõusis 35 miljonit dollarit juuniks enne ületamist 42 miljonit dollarit juulis. Kinnisvara Pine Bluff kirjeldas väidetavalt oma sulgemisjärgset valimisaktiivsust kuierandlikEnne täpsustamist, et nüüd ootab ta oma püsivama kodu avamise tseremoonia korraldamist millalgi järgmisel kuul.

Optimistlik väljavaade:

Scott Hardin Arkansase rahandus- ja haldusosakonnast teatas väidetavalt, et kasiinotrio on osaliselt kaasa aidanud 4,5 miljonit dollarit juulis kokku liidetud riigimaksudena, mis oli ligikaudu võrdne eelmise aasta pärandatud summaga just Southland Park Gaming and Racing ning Oaklawn Racing and Gaming poolt.

Väidetavalt ütles Hardin KATV-le …

Meile on tõesti avaldanud muljet sammud, mida kõik kasiinod on teinud. Ilmselt pole tulu see, mis ta tavaliselt oleks, kuid seda on oodata. Ma arvan, et järgmise kahe kuni kolme kuu jooksul nägime tavalist tulutaset nägime seda aega eelmisel aastal. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga