Koronaviiruse pettumus Las Vegase ja Reno baaripunktis asuvates pesades


Lääne-Ameerika Nevada osariigis on kuberner Steve Sisolak (pildil) teatanud, et Las Vegase ja Reno linnades jääb kehtima koronaviirusega seotud keel baaride peal asuvate teenindusaegade opereerimisel.

CDC Gaming Reports’i raporti kohaselt saabus paljastus pärast seda, kui riigiametnikud sulgesid alates 10. juulist ühemõtteliselt kõik eraldiseisvad baarid ning restoranide ja kõrtside baaride ülaosas olevad pesakohad, et vähendada rahvahulka ja aidata peatada koroonaviiruse levikut. Allikas selgitas, et sellised kohad võõrustavad valdavat enam kui 19 000 baar-top teenindusaega “Hõbedases osariigis”, kuigi neid üksusi võib sageli leida ka kohalikest apteekidest, toidupoodidest ja esmatarbekaupade poodidest.

Osaline armuandmine:

CDC Gaming Reports täpsustas, et Baaris ja restoranis asuvad kolmik Nevada maakondadest lubati üllatavalt eelmisest nädalast seda keeldu vähendada, isegi kui riik oli endiselt keset pandeemiat, mis nakatus 830 surma tõttu umbes 48 088 inimest. Allikas täpsustas siiski, et see tagasilükkamine ei hõlma Clarki maakond ja Washoe maakond, mis on koduks vastavalt Las Vegasele ja Renole või on maalähedasemad Elko maakond ja Nye maakond.

Näidatud ettevõtja:

Nevada on sellest ajast peale hakanud kriitima veel 3 139 koronaviiruse infektsioonid koos 17 seotud surmajuhtumiga koos Sisolakiga teatab nüüd, et ta soovib eemalduda varasema järkjärgulise kasutuselevõtu lähenemisviisist, et lõpetada oma riigi pandeemiaga seotud sulgemine järgides sihipärasemat reageerimismudelit. Sellisena ja demokraat kasutas väidetavalt esmaspäevast pressikonverentsi, et kuulutada, etpraegused piirangud baaridele, pubidele ja baaridele jäävad kehtimaKuni ametnikud saavad neljas Nevada maakonnas riske täielikult hinnata.

Sisolak kuulutas väidetavalt…

“Ma tahan olla selge, mingil juhul ei lõdvesta meie leevendamispüüdlusi. Me võtame strateegilisema ja agressiivsema lähenemisviisi, mis on suunatud selle haiguse levimisele ja võtame meetmeid selle peatamiseks. ”

Liitkaebus:

CDC Gaming Reports selgitas, et see viivitus ei ole paljudele Las Vegase väiksemate baaride ja kõrtside omanikele nende grupiga rahul olles juba kohtuasja esitanud üritades Sisolaki direktiivi viivitamatult alistada. Väidetavalt on selle algatuse esimene istung homme Las Vegase peakontoris baar-top mänguautomaatide operaator Golden Entertainment Incorporated hiljuti selgus, et kästi kõik masinad välja lülitada ükski koroonaviirusnakkus pole registreeritud ükskõik millises enam kui 60 Nevada asukohas.

Avalik väide:

Sellegipoolest jääb Sisolak trotslikuks ja kuulutatakse väidetavalt, et tema „sihipärane lähenemineKoroonaviiruse pandeemia vastu võitlemiseks ‘peaks töötama”Ja võimaldab enamikul riigi majandussektoritel jääda avatuks, kui Nevadans’jätkake näokatete kandmist‘Samal ajal’harjutades agressiivset sotsiaalset distantseerumist. ”

Sisolak kuulutas väidetavalt…

“Avaliku ja majandustegevuse peatamine kogu riigis ei ole pikas perspektiivis jätkusuutlik.”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga